reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Witajcie dziewczyny:)
Dawno do Was nie zaglądałam bo mały ciągle wisi na cycku...a moja laktacja jaka była taka jest więc dokarmiamy się nadal buteleczką gdyż mały płacze z głodu:-( ale za to przybrał już sporo na wadze, nadrabia zaległości.
W trzy tygodnie 900g a przez pierwsze 5 tyg tylko 100g.

U nas kupki również wodniste, czasami zielone i wyskakujące z małej pupki pod ogromnym ciśnieniem:-D strzeliła nam ostatnio na pół pokoju...

Sczepienie przeszliśmy całkiem dobrze bez żadnych skutków ubocznych. Przetrwał dzielnie trzy wkłucia a po tygodniu zaszczepiliśmy go na pneumokoki. Czy Wy też mieliście to szczepienie z tygodniowym opóźnieniem??

Ana545 mieszkałaś w Zielonej Górze?? bo taka twarz znajoma i reszta szczegółów się zgadza:-D
 
dziewczyny czy któraś z was ma problemy z dysplazją bioderek u dzidzi ja dziś byłam u ortopedy i okazało się że mała ma właśnie obustronną dysplazję :( strasznie się martwię...
 
W takim wypadku to pewnie szyna.Ale dobrze ze malenstwo ma dopiero 6 tyg.Elunia,wspolczuje :-(
My idziemy 20-go na usg.
Ewciapoli-ladnie 900 w 3 tyg to niezly wynik!
 
Ostatnia edycja:
narazie zalecił pieluchowanie za 4 tyg. kontrola i wtedy zadecyduje czy szyna będzie, będziemy dużo ćwiczyły leżenie na brzuszku na "żabkę" noszenie na biodrze oby nie trzeba było wprowadzać szyny, niektórzy mówią że pieluchowanie nie daje rezultatów oby się mylili...
 
Będziemy intensywnie ćwiczyły i układała będę ją dużo na brzuszku to podobno daje rezultaty, jeżeli macie jakieś sposobny albo ćwiczenia dajcie mi znać proszę
 
Elunia-trzymam kciuki zeby nie bylo trzeba szyny zakladac:tak:;-)
Niestety zadnych sposobow nie znam.Moze poczytaj w internecie,albo na forum gazeta.pl cos znajdziesz;-)
 
reklama
elunia, pieluchowanie na pewno pomaga. Moja koleżanka urodziła córeczkę z dysplazją i stosowała tylko pieluchowanie i odpowiednie noszenie oraz układanie i to znacznie pomogło. Teraz mała ma 2 miesiące (bo to też lutówka, na dodatek urodzona dzień po mojej Werci :tak:) i nie musi już być nawet pieluchowana. Tak więc głowa do góry. A byłaś na USG bioderek w wojewódzkim?
 
Do góry