reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

J jeśli to poważnie wygląda to lepiej jutro jeszcze załatw sobie receptę na nystatynę .
elunia współczuję , oby to pieluchowanie pomogło .


My dzisiaj mieliśmy nieplanowaną wizytę u okulisty bo Maciusiowi od wczoraj znów zaczęło ropieć to oczko w którym ma niedrożny ten kanalik a rano po nocy to rzęsy tą ropą miał poklejone i bałam się zostać z tym na święta bez konsultacji. Dostaliśmy kropelki , zapuściłam mu już dziś 2 razy i widzę poprawę .
 
reklama
Elunia my tez mamy problem z bioderkiem na szczescie tylko z prawym i mamy poduszke Frejki we wtorek mamy do kontroli mam nadzieje ze to cos daje bo to strasznie niewygodne zarowno dla małej jak i dla nas ale jakos to musimy przetrzymac
 
kraf83 trzeba miec specjalna marynate ktora mozna zakupic chyba tylko u producenta KFC i ona w polaczeniu z maka z przyprawami samazone na glebokim oleju w pewien sposob wchodzi w reakcje i sie robie taka chrupiaca panierka :tak: kurczaczki przed usmazeniem maja na sobie tylko ta marynate i specjalna mąke... zadnych innych specyfikow.
Kiedys mozna bylo te produkty kupic (nielegalnie :-p_) na allegro bo pracownicy wykradali te produkty z magazynow i sprzedawali... Jednak z tego co slyszalam to nawet jesli sie je ma to ciezko jest samemu w domu odtwarzyc ten unikalny smak :tak:

Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

Panierka hot & spicy to pikantna. Nie wiem czy te sa orginalne z KFC ale zawsze mozna sprobowac i zamowic

Z mojej strony moge poradzic tak... Ja robie piersi kurczaka tak ze kroje je w paseczki, przez dluzsza chwile mocze je w jajku z przyprawami (co kto woli: sól, pieprz, papryka, majeranek, bazyli itp) a potem panieruje w rozdrobnionych platkach kukurydzianych Corn Flakes :rofl2: Po usmazeniu jest naprawde pyszne na cieplo i na zimno jako zakaski

hmm wypróbuje :) dzięki
 
Marta dziękuję Ci za odp. też zaszczepię 6 w 1 a na pneumokoki jak mała będzie miała 2 latka wtedy jedna szczepionka wystarcza, bo teraz to chyba 3 razy trzeba szczepić.
tylko ze dzieci do 2 lat są najbardziej narażone na pneumokoki. Mi lekarz powiedział ze jak ktos chce szczepic w wieku 2 lat tomoze wcale nie szczepic:tak:
 
kasikk ale jak dziecko w domu siedzi to po cholere go szczepić na pneumokoki?
szczepi się jak się wysyła dziecko do żłobka, albo przedszkola
a zawsze lepiej jedna dawka niż trzy, to też nie jest takie obojętne dla zdrowia, pomyśl od urodzenia ładować w takiego maluszka tyle szczepów różnych cholerstw, nie dość że podstawowe, to jeszcze co? rota, pneumo, mongo i co?
wielkie kampanie reklamowe - to wszystko dla kasy jest robione,
mamy w rodzinie lekarza, który powiedział nam, że mają z góry nakaz nakręcać rodziców na jak najwięcej szczepień, bo za tym kryje się gruba kasa
 
kasikk ale jak dziecko w domu siedzi to po cholere go szczepić na pneumokoki?
szczepi się jak się wysyła dziecko do żłobka, albo przedszkola
a zawsze lepiej jedna dawka niż trzy, to też nie jest takie obojętne dla zdrowia, pomyśl od urodzenia ładować w takiego maluszka tyle szczepów różnych cholerstw, nie dość że podstawowe, to jeszcze co? rota, pneumo, mongo i co?
wielkie kampanie reklamowe - to wszystko dla kasy jest robione,
mamy w rodzinie lekarza, który powiedział nam, że mają z góry nakaz nakręcać rodziców na jak najwięcej szczepień, bo za tym kryje się gruba kasa
larkaa popieram to samo powiedziała nam położna..skoro szczepimy 5w1 to to w zupełności wystarcza skoro dziecko w domu będzie:tak:
także nie dajmy się zwariować:sorry:
 
kasikk ale jak dziecko w domu siedzi to po cholere go szczepić na pneumokoki?
szczepi się jak się wysyła dziecko do żłobka, albo przedszkola
a zawsze lepiej jedna dawka niż trzy, to też nie jest takie obojętne dla zdrowia, pomyśl od urodzenia ładować w takiego maluszka tyle szczepów różnych cholerstw, nie dość że podstawowe, to jeszcze co? rota, pneumo, mongo i co?
wielkie kampanie reklamowe - to wszystko dla kasy jest robione,
mamy w rodzinie lekarza, który powiedział nam, że mają z góry nakaz nakręcać rodziców na jak najwięcej szczepień, bo za tym kryje się gruba kasa
16 lat temu nie było takich szczepionek a moi chłopcy wyrośli na pięknych zdrowych facetów i co najważniejsze o żadnych pneumo ,mono czyjak ich tam zwał nie mieli pojęcia
w całości zgadzam się z tobą larkaa
 
reklama
Nie no,ja nie siedze i sie nie objadam tym kurczakiem ,tylko trzy gryzy wzielam ito bez panierki a reakcja Luizy byla fatalna .Tak mysle,ze to od tego bo przeciez nic innego nie jadlam z nowosci.
Jak piszesz o tym kfc to mi sie pzypomina jak pracowalam w mcdonald wieczorami jak studiowalam.To jedzenie to tez syf i to w doslownym tego slowa znaczeniu,sama chemia,bleee:rolleyes2:

A ta panierka z corn flakes to sie nie przypala jak sie smazy?Juz pare razy slyszalam,ze to smaczne ale jakos nie robilam a jutro mam wlasnie kurczaka i moze wyprobuje;-)

Marynata przenika tez do miesa :tak: raczej na pewno od tego byly problemy z małą ;-)
Panierka z corn flakes mi sie nie przypala tylko trzeba jak dobrze rozrobnic zeby platki nie byly za duze :tak: no i kroje dosc cienkie paseczki tego kurczaka tak ze w oleju smaza sie krótko :-p
 
Do góry