reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Odpisałyście szybciej niż ja napisałam.
Qrcze, ale czasem nie ma innego wyjścia. Ja muszę dokarmiać - Weronisia za słabo przybierała (60g w tydzień). Sam pediatra to zalecił. Poza tym problemy z pokarmem od samego początku i od samego początku było sztuczne.
 
reklama
Kurcze nie miałam pojęcia że to może być przyczyna :-:)-:)-( Pediatra stwierdziła że Bart może za dużo je, bo waży teraz 5300 (przy urodzeniu było 2500), i jego układ trawienny nie wyrabia... Ale teraz to już całkiem nie wiem :-:)-:)-(

moja ważyła 2730 a teraz ponad 6 waży...
i nie wiem czy ona tak dużo je??? syn też ostro przybierał, taki urok moich dzieci, małe się rodzą, ale szybko przybierają :-)))
no ale wiadomo, że jeden maluszek wcale nie cierpi, inny bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Niezłe klocuszki z Waszych pociech :tak: Moja albo nadal ma problem z przybieraniem, albo mi się już ręce wyrobiły, bo jakoś nie czuję by wagi przybywało ;-) Za to fałdeczki zauważalne :tak::-D:-D
Ale tak po prawdzie to chyba coś w tym jest, że przy mieszaniu pokarmów problemy brzuszkowe są. My też je mamy choć na szczęście nie są one jakieś okropne. Tylko, że one pojawiły się już w szpitalu, a tam mała była karmiona tylko sztucznym, no i wszelkie problemy zwalałam właśnie na modyfikowane. Może rzeczywiście lepsze by było dawanie tylko sztucznego? Sama nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
Hooba, może lada dzień mu przejdą te kolki??? moja od paru dni przestała wieczorem płakać, sab simplexu też nie daję. totalnie jak ręką odjął!!! a między naszymi maluchami 3 dni różnicy zaledwie :-)
 
moja ważyła 2730 a teraz ponad 6 waży...
i nie wiem czy ona tak dużo je??? syn też ostro przybierał, taki urok moich dzieci, małe się rodzą, ale szybko przybierają :-)))
no ale wiadomo, że jeden maluszek wcale nie cierpi, inny bardzo.

No u nas i ja i mąż lubimy jeść także junior nie będzie też niejadkiem ;-). Zobaczymy jak to będzie, na razie synal śpi mi na klacie więc brzucho go nie boli :)). W każdym razie elwis dzięki za informację :tak: będę teraz na pewno bardziej zwracać na to uwagę:)
 
No u nas i ja i mąż lubimy jeść także junior nie będzie też niejadkiem ;-). Zobaczymy jak to będzie, na razie synal śpi mi na klacie więc brzucho go nie boli :)). W każdym razie elwis dzięki za informację :tak: będę teraz na pewno bardziej zwracać na to uwagę:)

życzę oby się to skończyło i żebyś wreszcie cieszyła się szczęśliwym dzieckiem, bez płaczu i stresu!!!!!!
 
nas Kalina z rana przywitała bombardowaniem :D znowu 4 dni bez kupki było, teraz już wiem, że taki jej urok i niczym się nie martwię, rośnie skubana jak córka elvis, pączusie małe nasze!!!
 
reklama
U nas od kilku dni mamy prblem z brzusziem. Od 8 do 23 zaczyna się płakanie i nie wiadomo co mu dolega. Dajecie cos waszym malenstwom na kolki?
 
Do góry