reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Tyle piszecie o karmieniu piresią, o walce z laktacją, jak Was czytam to troche mi przykro.:zawstydzona/y: My cyckanie pożegnaliśmy zanim praktycznie się zaczeło. po pierwszym tygodniu pierwszy raz podałam Maxowi butle,:zawstydzona/y: moje cycki nawaliły po całej linni, teraz jest już po ptokach, ale za to Maxymilian nie miał kolek, pięknie mi rośnie i śpi super, :tak:
 
reklama
A my po usg bioderek i tak:
nie powiedzieliśmy doktorowi, że to już drugie badanie. Powiedział, że jest dysplazja w lewym bioderku ale niewielka, potwierdził że panewka nie wykształcona, ale zmieni się to - nie martwić się. Zalecił szerokie pieluchowanie i odpowiednie noszenie dziecka. Jeśli będziemy się stosować to pomoże. Nic nie kupować (żadnej poduszki i rozwórki). Kontrola za dwa m-ce.Dokładnie zmierzył te bioderka i nie ma krótszej nóżki.
Poprzednia ortopedka przedstawiła to tak, że Karol będzie co najmniej powłóczył nogą, kulał w przyszłości itp a i że wada wielka.

Przy okazji przyjmowała też okulistka dziecięca, więc za jednym zamachem udało nam się wcisnąć w kolejkę i tak:
Kanalik zapchany w jednym oczku. Dostaliśmy kropelki z antybiotykiem. Pokazała dokładnie jak masować kanalik. Jeśli za miesiąc wciąż będzie bez zmian to mamy się zapisać do szpitala na udrożnienie kanalika.
Pediatrzy nie widzieli problemów z oczkiem. Kazali przemywać solą fiz, mimo iż mówiłam że od urodzenia nic się nie zmieniło w tym oczku.
Jutro szczepimy 5 w 1 i rota.
 
Totalna jakaś paranoja z tymi lekarzami. No aby chorować.:szok::angry:

meg przykro mi ,że tak przeżyłaś to odstawienie od cyca. Nie martw się, mimo tego, że nie karmisz cycem to i tak jesteś najwspanialszą mamą na świecie.:tak::-)
 
Tyle piszecie o karmieniu piresią, o walce z laktacją, jak Was czytam to troche mi przykro.:zawstydzona/y: My cyckanie pożegnaliśmy zanim praktycznie się zaczeło. po pierwszym tygodniu pierwszy raz podałam Maxowi butle,:zawstydzona/y: moje cycki nawaliły po całej linni, teraz jest już po ptokach, ale za to Maxymilian nie miał kolek, pięknie mi rośnie i śpi super, :tak:

najwazniejsze ze rosnie i zadnych meczacych kolek nie ma :-), a niekamienie ma swoje plusy i tym sie ciesz :-):-):-):-):-):-)
 
kurcze, widzę, że coraz więcej nas niekarmiących:-(a będąc w ciąży marzyłam o tym, że będę karmić jak najdłużej:sorry:i przykro mi, że się nie udało:-(musimy chyba założyć jakieś kółko mam niekarmiących piersią;-)
 
hooba widze ze znalezliscie przyczyne :tak: moze nie glodzic ale starac sie zainteresowac malego czyms zanim zje posilek? dobre i 30 min jak odczeka nim cos zje
 
reklama
To nie ma znaczenia jak karmimy - ważne, że robimy to z miłością. Nie zadręczać się dziewczyny.

halmarta: my dziś szczepimy na rota.

juuuppi słyszę kupę, na którą czekaliśmy od wczoraj:-):-):-):-):-)
 
Do góry