reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Hooba a jakie leki ?

Bierzemy debridat i dicoflor, a czasami jeszcze czopki vibrascal. Za nami kolejna ciężka nocka. Maly nie spał wczoraj od 15 do 1 w nocy. Nie wiem już co mam robić, jestem bezsilna :-(. Najlepiej na niego działa leżenie bez pieluchy bo wtedy wierzga nogami i łatwiej mu gazy odchodzą i kupe robi, ale to i tak tylko chwilowa ulga, potem znowu ryk :-(.
nimfii no spróbuję coś zrobić z tym jedzeniem, może rzeczywiście coś pomoże :)
A mój Dzieć właśnie zasnął jakieś 10 min temu, zobaczymy ile pośpi. A później na spacer. Powiedzcie czy wasze dzieciaczki śpią w wózku na świeżym powietrzu. Bo u nas teraz to nawet spacer to masakra:-(. Nawet jak już zaśnie to w pewnym momencie budzi się z krzykiem i nijak się go nie da uspokoić, szczególnie że jest anty smoczkowy. A ludzie patrzą wtedy na mnie jakbym dziecko maltretowała:wściekła/y:. Ehh

A jeśli chodzi o karmienie piersią, to ja jeszcze karmię, ale nie wiem jak to długo potrwa, ale jestem pewna że też odstawienie od piersi na pewno bardzo będe przeżywać. Już miałam raz kryzys jak Bartke nie chciał ssać i oczywiście przebuczałam pół dnia.
 
reklama
Hooba, czyli te leki nie zadziałały ??? biedny Bartuś a i ty się umęczysz.
U nas spacery też w pewnym momencie są przerywane płaczem, więc nie oddalam się poza osiedle.:-( Nie wiem co go tak wkurza na spacerkach.
 
Zastanawiam sie właśnie nad szczepieniem na rota. Pediatra mówi ze lepiej tego nie robić, bo osłabię jego układ, a jak jeszcze nie wysyłam go do żłobka i nie styczności z dziećmi w wieku przedszkolnym to lepiej nie. Sama nie wiem. Jeżeli chodzi o pneumokoki?
 
Zastanawiam sie właśnie nad szczepieniem na rota. Pediatra mówi ze lepiej tego nie robić, bo osłabię jego układ, a jak jeszcze nie wysyłam go do żłobka i nie styczności z dziećmi w wieku przedszkolnym to lepiej nie. Sama nie wiem. Jeżeli chodzi o pneumokoki?

Na pneumokoki też szczepimy, tylko zastanawiam się czy nie poczekać trochę. Podobno pod koniec roku ma wejść na rynek nowsza wersja szczepionki. Dopytam jeszcze i dam znać.
Co pediatra to inne zdanie. Ja już im nie wierze, ufam sobie i nie chcę żałować w przyszłości, że nie zaszczepiłam małego.
 
zapmarta leki zadziałały na tyle że Bartek nie płacze 24h/dobę i od czasu do czasu się prześpi, bo niestety w najgorszym momencie było całkiem źle, a teraz od czasu do czasu nawet się pouśmiecha i gaworzy :) Ehhh no właśnie się obudził...
 
ja tezp odaje Maksiowi Dicoflor i odkad je bierzemy maly nie ma kolek :D Pediatra mi kazala to brac na te jego kupki, choc to nadal się nie poprawilo za to kolek brak :D
 
Ja juz tez nie probuje karmic ani nie odciagam mleka. Dziewczyny szczepicie swoje malenstwa na rota wirus i na pneumokoki?

ja jeszcze nie wiem na co zaszczepimy :zawstydzona/y: musze czekac az do 7 maja na wizyte w poradni szczepien dzieci


Wczoraj wieczorem pojawila sie kupka po trzech dniach nieobecnosci ;-) od tego czasu maly sie prezy i placze troszke - wyglada trzoszke jak kolki. Przez ten czas co nie robil kupek to byl jak aniolek :-D nic go nie bolalo w jelitkach ;-)
 
reklama
Do góry