reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Hej laseczki moje kochane :-)

Nie było mnie parę dni.....jakoś tak nie miałam ostatnio czasu :-p....w sobotę wyjechała moja mama ...i te ostatnie dni miałam dość napięte brakiem czasu na cokolwiek :tak:
Kajce podaje od tygodnia ..preparaty na kolki ...no niestety i nas dopadło to cholerstwo :sorry2::dry:.... bidulka moja kochana ..na szczęście w nocy śpi bez zmian ..jest oki ...ale za to w dzień ...jest absorbująca i płaczliwa ...a raczej chyba rozmarudzona ..śpi jak mucha na bębnie ..po 30 min... a potem nie śpi parę godzin.:baffled:... w między czasie płacze :-(....różnie to bywa ...mam nadzieję że się poprawi już niedługo ....... Niestety brakuje mi czasu na kompa ...mam jeszcze Kubę i sporo lekcji z dwóch szkół ....ojjjjj ....dobrze że mężuś jest kochany i pomaga w obowiązkach ....dzisiaj powiesił pranie , zrobił obiadek ;-)....

Byłyśmy u lekarza ...i te maści co dostałam zdziałały cuda ...juz na następny dzień :szok:....:-D:-D:-D
W tej chwili nie ma znaku po trądziku i czymkolwiek .....:tak:...Skóra jest super :-)
Ciemieniucha zeszła ....ze skroni , głowy i brwi ...wyglądało koszmarnie a jest pięknie :-):-):-).....ale sie cieszę !!!!!!!!!!
Nabiał jem normalnie ...i nic się nie dzieję .....

Larkaa....mam nadzieję że dermatolog wyjaśnie do końca twoja sprawę z Klinką :-)



Antar dla Ciebie WIELKIE BRAWO .... na pewno będzie wszystko idealnie ..wierzę w Ciebie , jesteś dzielna babka ...:-D:-D:-D
Golimek ...widzę że twoje dziecko jest całkowitym przeciwieństwem pierwszego ...SUPER !!! że nie męczysz się juz z płaczem i kolkami :-):-):-)
Ardzesh dzięki za pamięć ;-)
Wózio jest oki :-)....ale mółby mieć lepsze amortyzatory ...a ty jesteś zadowolona
?...Jak u Ciebie z kolkami ..Milenka jeszcze ma?
Ja ostatnio kupiłam chusteczki Johsona z aloesem sa REWELKA ...pieluszki mam pampersa ...dla mnie sa oki ;-)
Agus co Ciebie ...jak synuś ?
Maran-atha
Jak tam twoje maleństwo ...lepiej ? Podajesz coś na brzuszek ?
Elwis ...ty mówiłaś że małej podawałaś kropelki ...i po tym też tak rzadko robi kupkę ? Moja robi ze trzy razy dziennie ....:blink:
Nathalie ...Kajka ma też znamię ...sprawdzałam :-):tak:...czy bedziesz sczepić małą na rota?....Ja tutaj musze wziąść skierowanie od GP na ta szczepionke a ty?
Kamylka ... ja dostałam od lekarza maść CUDO!!!! , a próbowałaś alantanem?
Habcia ..swietnie że Maksik się uśmiecha :-D:-D:-D
J... jak tam u Ciebie ???

Chyba idę spać ;-)..jak mi sie uda jutro sie pojawię ...ma wizyte kontrolna jutro u GP ....zobaczymy jak mała przybrała ...:blink:
Buziolki i do usłyszonka :-D:-D:-D
 
golimek no chyba tak, wrzuciłam nawet wczoraj fotkę na zamkniętym, no ale nie ma co ściemniać, dalej wysypana jest ;/ tylko plam bordowych nie ma po tym krochmalu ;/
ja nie chce, żeby młoda miała AZS :(
 
Antar Gratuluje:-)
Dziewczyny powiedzcie mi czy Waszym dzieciaczkom tez ulewa sie taki twarożek??
Mojego Daniela strasznie to denerwuje i zaczyna płakać jak mu się tak uleje...
 
Dziewczyny a ja nie wiem co mam robić. Daje Maksowi DIcoflor 30, to jest preparat ze szczepami bakterii na jelitka, bo ma wodniste kupki. Przy kazdym robieniu strasznie sie przezy i placz, jakby go brzuszek bolal. Kupki sa raz zielone, raz pomaranczowe, raz zolte. Od 5 rano prezenie i do 14 jest niespokojny, placze, prezy sie, duzo oddaje gazow i przy kazdym placze :(. Juz niewiem jak mu pomoc. Pediatra powiedziala, zeby 10 saszetek dac malemu i jak nic sie nie zmieni mam przyjsc. Juz dalam mu 6 a on dalej ma takie kupki :( Ktoras z Was boryka sie z takimi problemami? Niewiem czy dobrze pamiętam ale wydaje mi się, ze Martussa ma z tym problemy. U Ciebie się coś zmieniło?

A jesli chodzi o kolki to chyba sie juz skonczyły. :D Tak mi się wydaje. Ale mamy malego szantażyste, nie chce nam w łózku lezec tylko na rekach trzeba go nosic :) I dziwnym trafem wszystkie kolki wtedy ustaja hehe.
 
habcia mój też miał takie kupki ale my dostaliśmy laktoral w sumie wczoraj dałam ostatnią no i dzisiaj zrobił dopiero 1 kupkę a tak to mi robił w każdą pieluszkę no i ta dzisiejsza jest mniej wodnita ale też się Niko pręży i stęka . Może poczekaj daj jeszcze a jak nie przejdzie do jutra to idż dolekaża . A może to łapią go jeszcze te bóle kolkowe?
 
golimek no chyba tak, wrzuciłam nawet wczoraj fotkę na zamkniętym, no ale nie ma co ściemniać, dalej wysypana jest ;/ tylko plam bordowych nie ma po tym krochmalu ;/
ja nie chce, żeby młoda miała AZS :(

Larkaa... mi lekarka powiedziała jak wtedy byłam że to może się utrzymać jeszcze z 5 tyg. i może być gorzej :tak:... Kaja na razie jest oki jak pisałam wcześniej ,
niektóre dzieci bujają się z trądzikiem do 3 miesięcy :tak::-p......Chyba że moja mała go nie miała :baffled::eek:..tylko coś innego :rofl2:
Ja mam nadzieje że jak odstawię maść ,że to g.... nie wróci :eek:
Dziś idę do lekarza i się dopytam jak z pielęgnacją później :happy:

Czy poliki Kalinki sa jakby lakierowane?
 
Antar Gratuluje:-)
Dziewczyny powiedzcie mi czy Waszym dzieciaczkom tez ulewa sie taki twarożek??
Mojego Daniela strasznie to denerwuje i zaczyna płakać jak mu się tak uleje...
Jezeli cofa mu sie juz twarozek to znaczy ze pokarm byl w zoladku i zaczely dzialac na niego kwast zoladkowe.Jak mu sie cofa,to te kwasy pieka go w przelyk i stad ten placz.Jezeli ma tak czesto to dawaj mu acidolac lub inne probiotyki,ktore ochronia sluzowke przelyku,bo kwasy bardzo ja niszcza.
LAJFIK\ nie mam tej masci niestety.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny powiedzcie mi jakie macie karuzele nad łóżeczko dla dziecka? Ja właśnie chce kupic i nie wiem którą wybrać:confused:
ja mam najzwyklejszą.

Nie wiecei moze czy szczepienie za miesiac to nie za pozno? ...Achhh ta polska slozba zdrowia:cool2:
nie mam pojęcia. Ale lekarz chyba wie co robi.Czasem jest tak, ze dziecko zachoruje i szczepienie jest wtedy przekładane.Myslę, ze jak trzeba to nawet i miesiac sie czeka.

Antar Gratuluje:-)
Dziewczyny powiedzcie mi czy Waszym dzieciaczkom tez ulewa sie taki twarożek??
Mojego Daniela strasznie to denerwuje i zaczyna płakać jak mu się tak uleje...
u nas juz rzadko są ulewania. Ale wczesniej bywały czesto.Serek nie jest niczym groźnym.Gorzej jak by wymiotował lub czesto ulewał swierzym pokarmem.

lajfik jak ty spamiętałaś i skąd wzięłaś tyle czasu by każdej z osobna odpisać?Cieszę się, że kłopoty opanowaliście.
U nas wszystko ok.Podczytuję forum ale ogarnął mnie brak weny do pisania.

Antar cieszę się , że nas posłuchałaś i wybrałaś się do poradni. Zawsze to lepiej jak w oczy ktoś komuś prawdę powie.;-):tak::-)Uwierz w siebie.:tak:
 
reklama
lajfik jak ty spamiętałaś i skąd wzięłaś tyle czasu by każdej z osobna odpisać?Cieszę się, że kłopoty opanowaliście.
U nas wszystko ok.Podczytuję forum ale ogarnął mnie brak weny do pisania.

:tak:
Przysiadłam w końcu wieczorem jak mały brzęczek poszedł spać :-D
Stęskniłam się baaardzo za Wami :-p
A jak tam twoje starsze dzieci?...mój Kuba SUPER:-D
Uwielbia Kaję :-D:-D:-D
 
Do góry