reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Mój synek wczoraj chyba miał czkawke, bo poczułam chyba z 30 takich miarowych lekkich jakby kopniaczków. Dobrze, że mu to nie szkodzi bo ja dosłownie bym się chyba wykończyła jakbym taką długą czkawkę miała :)
 
reklama
Cześć mamusie
Ja długo czekałam na pierwsze ruchy naszego synka ale się doczekałam :-) za to teraz daje mi popalić, kręci się i wierci tak bardzo, że już widzę jak mi brzuszek skacze, szczególnie wieczorkiem jak już się położę do łóżka :-) to chyba taki bunt, że nie chce iść spać :-D:-D Mój pierwszy synek tak się nie kręcił, był bardziej spokojny, aż strach pomyśleć co będzie w 8, 9 miesiącu :szok: :-D:-D:-D
 
Ja też właśnie przymierzam sie do nagrania falującego brzuszka, ale narazie jakoś nie mam okazji.Jak zaczyna falować to po wstaniu i pójściu po fonik , przestaje.:-(
ulagor nie wiem czemu, ale ja mam problemy z odtworzeniem tego filmiku.:-(Wyskakuje mi jakiś błąd, albo że plik nie istnieje.:-(
 
reklama
Do góry