reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

To moje dzieciątko według tej tabeli to kolosem jakimś będzie. W sumie nie ma sie co dziwić. Kapi ważył gdy się urodził 3450, Julia 3750. Jak teraz to dzieciątko dobije do 4000g to sie wcale nie ździwię.
 
reklama
u mnie też na średniaczka się zanosi:-) Franek miał 3600 g i mam nadzieję, że ten maluch będzie miał podobną wagę.
 
7 listopad 2008 26tyg.1d ciąży
bpd....6,7cm... 25w6d
hc2....24,9cm...25w6d
ac....21,0 cm......27w6d
fl......4,7cm......25w6d

fw....912g

moja córcia :-)
 
dziewczyny wiecie co? dzisiaj chyba moja Niusia miała czkawke bo czułam takie jakby miarowe ruchy w tym samym tempie :) nie dlugo to trwało, ale takie smieszne było :)
 
Moj syneczek coś ostatnio upodobał sobie może prawe żebro. Tak mnie boksuje, że czasami aż mnie zaboli. Mowie mu, żeby sobie gdzie indziej kopał, przesuwam i nic. :)

I też jak u larki dziś rano obudził go budzik, choć ja chciałam spać dalej. Mąż zapomniał go wczoraj wyłączyć i o 6.30 miałam pobudke.
 
reklama
To ja nie wiem czy to normln, ale moja mała ma często czkawkę, tak koło dwóch razy dziennie.Też mam mało miejsca, bo często tak i wypycha żebra że aż mam wrażenie że coś przekują.
 
Do góry