reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

U mnie są to rytmiczne, delikatne stukniecia w podbrzuszu. Zdarza się dzidziusiowi bardzo kopnąć przy tym ( pewnie sie denerwuje), ale czkawkę napewno rozróżnisz.:tak:
 
reklama
U nas czkawka jest na porządku dziennym:) Bardzo to lubie:) Wlasnie tak jak -j- napisalas:) takie rytmiczne stukniecia:) z każdym dniem maly jest coraz bardziej aktywny:) juz wyrobil sobie pierwszy nawyk:) mianowicie budzi sie o 9 rano:) Od paru dni rowno o 9 czuję pierwsze kopniaczki:)
Moj maly bedzo chetnie kopie mnie w sam dol brzucha!!!! jak najnizej sie da!!! Ciekawe czy tez tak macie???
Pozdrawiam brzuszki serdecznie!!!!
 
A ja nie zauważyłam u Juniora czkawki. Wydaje mi się że jego ruchy nigdy nie są rytmiczne. Czasem jest tak puk, puk ale to 2-3 razy i dłuższa przerwa.
Junior mieszka u mnie już dużo wyżej nad pępkiem. Nie budzi mnie w nocy, choć czasem jak się obudzę na siusiu, a on akurat ma trening to zasnąć nie modę.
 
Moja mała chyba jeszcze nie ma czkawki bo kopie różnie. Wczoraj przez dłuższy czas kopała z prawej strony brzucha. Może to była czkawka. W nocy budzi się ze mną na siusiu i rano o 8 pobudka( chce przekazać mama idź jeść:-D) Ogólnie raczej jest spokojna, ale pewnie się jeszcze rozkręci:-)
 
reklama
moja niuńka miała już czkawkę 2 razy:)
a co do kopniaczków to różnie bywa ostatni czuję jak mi się przesuwa pod skórą na maxa dziwne uczucie ale przyjemne:)
 
Do góry