reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Ciezko bedzie mi domyslic sie co moglo spowodowac takie kolki :( ja duzo rzeczy jem :( Bialka staram sie nie jest, wiec to raczej nie od tego, bananow nie jadlam w ogole. Kawe odstawie, moze to po niej. Juz sama niewiem.
 
dodam jeszcze, ze po kazdym karmieniu Maks ma kolki. Niewiem co teraz w niego wstapilo. Od 3 dni niewiem co sie z nim dzieje :( albo placze z glodu, albo przez kolki, duzo oddaje gazow i przy tym strasznie placze.


to moze byc od twojej diety :tak:
ja jem na okrafglo to samo :-p wiem ze te produkty sa bezpieczne dla malego.... wczoraj po raz pierwszy zjadlam paste rybna :-p no i tez maly nie ma wzdec po niej :sorry2: wiec jak na razie ciesze sie, tylko nabial ogranicze, bo wychodza mu zaczerwienione krostki a z tego co pisalyscie moze byc od nabialu - ktorego tez jadlam sporo
 
A ja dzis odebrałam morfologie mojej Zoski i na poczatku sie przerazilam. Według norm, które były obok na wyniku prawie wszystko było nieprawidłowe. Potem na spokojnie weszłam na internet i poczytałam. Te normy były dla dorosłych, u dzieci są inne. Wiec chyba nie jest tak źle:-) Ale podejrzenia pani doktor sie sprawdziły i Zoska ma anemie. Poczytałam i okazuje sie , ze dzieci matek które miały anemie w ciazy tez czesto ja maja.A ja cała ciaze walczyłam z anemia Jutro pójde z wynikami do pani doktor i zabaczymy co powie:happy:
 
A ja dzis odebrałam morfologie mojej Zoski i na poczatku sie przerazilam. Według norm, które były obok na wyniku prawie wszystko było nieprawidłowe. Potem na spokojnie weszłam na internet i poczytałam. Te normy były dla dorosłych, u dzieci są inne. Wiec chyba nie jest tak źle:-) Ale podejrzenia pani doktor sie sprawdziły i Zoska ma anemie. Poczytałam i okazuje sie , ze dzieci matek które miały anemie w ciazy tez czesto ja maja.A ja cała ciaze walczyłam z anemia Jutro pójde z wynikami do pani doktor i zabaczymy co powie:happy:
tez mialam anemie w ciazy :crazy: ale jak na razie wyniki krwi byly dobre i mam nadzieje ze tak zostanie ;-)
 
od dzis ograniczam wszystko do minimum i potem bede wprowadzac po kolei, bo inaczej sie nie wyznam.


a moja piediatra nie dala mi skier na zadne badania, a mialam duuza anemie po porodzie.
 
banany powodują zaparcia u nas więc pewno u maluszków tym bardziej.
Kurcze, a ja codziennie wcinam banana:szok: od jutra koniec, bo moze stad te problemy z brzuszkiem...:-(
Bylam dzis z malym u lekarza, bo dostal jakiejs wysypki na glowce i pleckach i to niby z powodu suchej skory:confused::confused::confused: Na glowce jeszcze nie zeszla Mu calkiem skorka, ale na pleckach jest ok.:confused::confused::confused:
Przy okazji zapytalam tez o calodzienny placz, bo dawalam Mu juz infacol, pozniej testowalam plantex i espumisan i zadnej poprawy i dostalismy kropelki. W ulotce przeczytalam, ze te kropelki sa dla dzieci, ktore zle toleruja laktoze. A ja od ponad tyg. nie jem nic mlecznego:-:)sorry2: Moze w Polsce tez cos takiego jest, zapytajcie. Tutaj nazywaja sie Colief.
 
reklama
W ulotce przeczytalam, ze te kropelki sa dla dzieci, ktore zle toleruja laktoze. A ja od ponad tyg. nie jem nic mlecznego:-:)sorry2: Moze w Polsce tez cos takiego jest, zapytajcie. Tutaj nazywaja sie Colief.
właśnie miałam pisać żeby mamy karmiące cycem sprawdziły czy nie ma czegoś co pozwalałoby lepiej trawić laktozę ich maluchom. Jak byłam w ciąży, to czytałam, że największe problemy jakie mają maluszki z brzuszkiem to z powodu nietrawienia laktozy, a nie białka zwierzęcego. Ale teraz kiedy pojawił się problem nie wpadłam na to:-:)-:)-(.
 
Do góry