reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
ja też w ciąży miałam anemie, no i teraz też mam cały czas biorę żelazow tabletkach ale małemu nic nie jest .A co do bananów to pytałam się położnej bo ja u ciąży zjadałam kilogramami i w ogóle je lubię i mi powiedziała ,że można ale 1małego raz w tyg
 
Ledwo żyję... Mała wciąż ma problemy z brzuszkiem :-( Teraz mniej sypia a co za tym idzie - ja też. jedna nocka kilka dni temu była rewelacyjna, czułam, że się wyspałam. A po niej znowu przyszły te gorsze chwile.
Zazdroszczę adze, że znalazła dla Juranda złoty środek ;-):-) ale cieszy mnie to bardzo. :tak: Może i ja coś kiedyś dla nas wynajdę?!
Zmuszę męża, żeby dzisiaj usypiał w nocy małą. Wczoraj usypiałam ją do 2 i wreszcie nerwy mi puściły i poryczałam się jak głupia :zawstydzona/y:Muszę mieć przynajmniej jedną nockę, że kładę się o normalnej godzinie i śpię... Oczywiście zamierzam wstać na karmienie.
Potrzebuję odetchnąć :sorry2:
 
byłam u lekarza
są dwa warianty
1) trądzik niemowlęcy - na który nie ma leku, sam kiedyś schodzi albo
2) za dużo nabiału - mam zakaz spożywania nabiału (nawet masła) przez 2 tygodnie
buzie przemywać wodą i CZEKAĆ ;/
 
hmmm trudno powiedzieć :O krostki z białymi końcówkami, najpierw miała na uszach, potem poszło na główkę gdzie są włoski, a potem rozsypały się po całym policzkach. Jak jest ciepło to robią się jej czerwone plamy w tych miejscach gdzie są te krosty i wygląda to jak cera u trądzikowatego 15nastolatka ;/
 
reklama
no tak to takie same ma Niko na uszkach na główce a na policzkach wyskakują pojedyńcze .Trudno muszę też spróbować żyć bez mleka ale będzie to dla mnie męka
 
Do góry