reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Ja w sumie znam tylko wage..ginka sobie mierzy i wpisuje pozniej pomiary do swojej karty..w mojej karcie ciazy nie mam takich informacji..pewnie gdybym zapytala to bym wiedziala:tak:wczoraj to przyszlismy do domu i dopiero po jakiejs godzinie dotarlo do nas, ze nawet zdjecia nie dostalismy:-D:-D ale co tam..najwazniejsze, ze wszystko ok...bo tak naprawde wszyscy rodzice na te wiadomosc czekaja.
 
reklama
Moja dzidzia jeszcze w poprzek, położna mówi, że to 37 tygodnia mam sie nie martwić w ogóle. A kopniaczki czuję po prawej, boksuje mnie za to na dole, własnie w pęcherz, we wzgórek łonowy :) i czasem tak mocno, że zaczyna mnie trochę boleć. Myślę, że jeszcze ma dość dużo miejsca tam w brzuszku. :)))
 
Moja dzidzia jeszcze w poprzek, położna mówi, że to 37 tygodnia mam sie nie martwić w ogóle. A kopniaczki czuję po prawej, boksuje mnie za to na dole, własnie w pęcherz, we wzgórek łonowy :) i czasem tak mocno, że zaczyna mnie trochę boleć. Myślę, że jeszcze ma dość dużo miejsca tam w brzuszku. :)))

moja też jeszcze w poprzek ale na razie się też nie martwię, skoro jej tak wygodnie:-):-) tylko też czasami odczuwam ból jak kopie
 
Mój syn od początku jest główką w dół. Teraz już czuję jego kopniaki powyżej pępka i to sporo, wczoraj mnie kopał po raz pierwszy po prawej stronie. Zawsze żył sobie po lewej stronie a teraz chyba coraz mniej miejsca ma i się zaczyna walać po całym brzuchu.
 
Mój synek też już ponad pępkiem kopie, ale dopiero tak jakoś 4cm nad. A na dole macha sobie rączkami jak najęty, uderzając często w pęcherz. Mały rozrabiaka :-D
 
Ja od początku czuję kopniaki po prawej stronie. W ogóle widać jak jest dzidzia ułożona, bo mam troszkę krzywy brzuszek :-D:-):-D
Ale od kilku dni kopniaczki delikatnie przechodzą na środek brzucha lub na jego lewą stronę.

A czy wy wyczuwacie poszczególne części ciała swoich pociech?
Ja wyczuwam nóżki (czasem uda mi się dotknąć nóżkę a dzidzia szybko ją porywa do siebie :-D:-D uwielbiam to uczucie!) a czasem bawimy się w dotknij - kopnij. Ja dotykam - ona kopie :-D:-D
A wyczuwam jeszcze plecki, główkę i kolanko :tak:
 
ardzesh ja miałam taką bólwę koło pępka po lewej zawsze rano i brzuchol miałam twardy, pewnie to były plecy :-):-):-). Nie wyczuwam części ciała, bo się boje uciskać, bo nie wiem czy syna tym nie krzywdzę i czy jego to nie boli. Czasem pogniotę brzusio i coś tam wyczuwam, ale mało się tak bawię.
 
reklama
Ardzesh ja tylko po sile kopniaczków wnioskuję, że po prawej mam nóżki, chyba mam za duzo tłuszczyku, bo sama połozna nie była pewna, czy wymacała dupkę czy glówkę hehe.
 
Do góry