reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Ardzesh, ja tam nic nie wyczuwam. Trudno mi okreslic jaka to cześć ciała, chociaż rzadko w ogóle się łapię za brzuch. Jak byłam z Frankiem w ciąży to robiłam to obsesyjnie i często klepałam się po brzuchu, tak delikatnie. Franek jak juz się urodził dobre kilka m-cy uwielbiał być klepany po pupie, wszyscy się śmiali że to dlatego, że ja ciągle klepałam go w życiu w płodowym. Niestety druga ciąża jest mniej emocjonująca. Teraz mała to mnie kopie głównie w nocy i budzę się już powoli lekko obolała, ze w dzień usicka okropnie na pęcherz, można się wykończyć z tym sikaniem. Jeszcze dzisiaj uciska mi jakiś nerw, ledwo chodzę. Mam nadzieję, że to chwilowe.
Aga , ja też mam opory przed uciskaniem, ale to moja chora wyobraźnia tutaj działa. Nawet słyszałam, że dobrze jest się tak bawić z dzieciaczkiem w jego życiu płodowym.
 
reklama
Ardzesh ja też nie umiem określić którą częścią ciałka mnie boksuje bawię się raczej w obstawianie,może jak dzidzia podrośnie??

Aga co do uciskania brzuszka czasami próbuje tak delikatnie ale strasznie się boję że malutką to boli albo coś.
 
Ja rozróżniam części ciałka dzidzi, bo na usg gin powiedział mi gdzie co jest. A śmiałam się wtedy, bo powiedział, że po prawej stronie mam nóżki - a tylko tam czułam mocne kopniaki. Natomiast pod pępkiem czułam delikatne szturchnięcia - i okazało się, że to rączki.
I tak już mam od miesiąca. Tylko dlatego wiem gdzie co dzidzia ma.:-)
 
moja mała dalej w ułożeniu pośladkowym główka przy pępku nóżki niżej i ostatnio miałam wrażenie że za stópkę złapałam przy kopniaczku słodkie uczucie tylko mała zaraz nóżkę zabrała
 
Z moim różnie to bywa.3 dni wcześniej nie spałam w nocy (dyskoteka normalnie była) ,2 dni temu ( czyli wczoraj) odsypiało cały dzień , a dziś czkawka już po raz drugi.:-DA szturchać to mnie non stop szturcha jak nie chodzę.
 
reklama
Do góry