reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Zgadzam się ja już jem normalnie.Bez wydymaczy i cytrusków :tak:

no niestety ja normalnie jesc nie moge..bo jak jadłam normalnie to mielismy bolesne purkania i kupki ...
teraz wywaliłam co nieco ( m.in gotowane jajka :nerd: ) i nie boli brzusio juz ...
tzn ograniczylam sie do minimum i stopniowo wprowadzam nowinki
od wczoraj czekamy czy bedzie reakcja na jabłko - póki co brak wiec jestem zadowolona bo uwielbiam jabłka :-D
 
reklama
Z braku dostępu do czekolady z orzechami rzuciłam sie na lody waniliowe B&R, Dzisiaj zjadłam 3 litry:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
looooodyyy.. pumpkin - zabiłaś mnie tym:-D Ale nie dam się!! wmówię sobie że to też dzidzi zaszkodzi!!
 
U nas od 3 dni kolki. Mała po 4-5 godzin płacze i nic jej nie pomaga. Próbowaliśmy masować brzuszek, robić rowerek, nawet ogrzewać brzuszek suszarką i nic nie pomaga. Może macie jakieś sposoby, by maluszkowi pomóc.
 
A ja małą gotowaną kawusię dziennie wypijam, a mój śpioch jak spał tak śpi:tak: Jak zobaczyłam u małego krosteczki na twarzy, to profilaktycznie odstawiłam nabiał, póki co więcej się nie pojawiło.
Makutka, przyjrzyj sie swojej diecie, Szymon też miał kolki i okazało się że ma skazę.
Moim zdaniem jeśli dziecko wysypuję, ma problemy z brzuszkiem i jest płaczliwe to nie jest normalne i nie należy czekać aż samo przejdzie. Coś te dolegliwości powoduje i trzeba znalezć co. Nie sięgałabym od razu po farmakologię tylko najpierw dieta, pierwsze do odstawki mleko i jego przetwory:happy2:
 
Ivi - Lody mi bokiem wyszły. Mam anginę i mówić nie mogę. Z nosa powódz, mam tylko nadzieję, że małej nie zarażę :-(
 
reklama
dziewczyny czy byłysice juz na kontrolnej wizycie u gina?? ja się wybierałam pod koniec lutego, ale moja przyjaciółka mi powiedziała że powinnam iść po 4 tygodniachod porodu.. i sama juz nie wiem..
 
Do góry