reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Ostatnia edycja:
reklama
to nie są drogie? :szok:
za niższą cenę to ja mam 100% bawełny i sprawdzoną firmę :tak:
a gdzie pisze że to nie 100% bawełny ? bo ja nie widzę ?

cena mi się wydaje ok bo nie kosztują 100zł a 40zł a na allegro z przesyłką kupuje się w ciemno za tyle i to nie ciekawe a tu można zobaczyć jak wygląda :tak: ....u nas w sklepach kosztują około 100zł niestety a te babcine z falbankami pod szyją to 60zł ;)
 
Ostatnia edycja:
Mi M dokupił na szybkiego do szpitala jak leżałam koszule za 20 zł.:tak:i do dzisiaj ją mam i lubie ją nosić bo jest bardzo wygodna i taka fajna(pomimo gdzie ja za koszulami tak nie jestem):tak:a taka specjalną do karmienia hmm ojej już nie pamietam to napisze tak ze było to gdzieś w tych granicach 45-50 zł.:tak:i taka fajna bo niebieska w różowe serduszka i napisy I LOVE ME na czarno z kokardka różową(bo ogólnie te dla karmiących matek specjalne koszule sa takie słodkie):-)
 
Ja dziś zaszalałam w sklepie z ciążówkami. Kupiłam sobie eleganckie spodnie z tuniką pod którą można założyć bluzkę koszulową, bluzkę oczywiście też. No i kupiłam drugą parę spodni dżinsowych. Mąż trochę był przerażony kwotą jaka zapłaciłam przy kasie, ale to z mojej pensji.

Co do koszul do szpitala to dostałam od ciotki dwie prawie nie używane wiec nie potrzebuje już kupować.
 
Wronek to zaszalałaś :tak:;-)

ja chyba pomału się w spodnie będę musiała zaopatrzyć bo będzie coraz zimniej a ja ciepłych nie mam :no:
 
A mnie wczoraj babki w sklepach dobijały. Poszłam sobie na spacerek i po drodze zaglądnęłam do paru sklepów tylko rozejrzeć się co mają ciekawego. Bo przydałaby się jakaś kurteczka i w dwóch sklepach babki do mnie: " W większych rozmiarach też mamy":baffled: :szok: Odpowiedziałam, że szukam czegoś ciązowego, a nie w większym rozmiarze:wściekła/y: I już odechciało mi się szwędania po sklepach:baffled:
 
Andzia pewnie jakby miała zakryć brzuszek zwykła kurtka to musiała by być większa i może to miały na myśli sprzedawczynie heh :sorry2:

a ja wczoraj poszłam na zakupy i spotkałam się ze spojrzeniami napaleńców na bój biust :wściekła/y: zabiła bym takiego dziada jeszcze jak centralnie się gapi i tego nie ukrywa do tego coś pod nosem uradowany buczy :wściekła/y:
 
reklama
Andzia pewnie jakby miała zakryć brzuszek zwykła kurtka to musiała by być większa i może to miały na myśli sprzedawczynie heh :sorry2:

a ja wczoraj poszłam na zakupy i spotkałam się ze spojrzeniami napaleńców na bój biust :wściekła/y: zabiła bym takiego dziada jeszcze jak centralnie się gapi i tego nie ukrywa do tego coś pod nosem uradowany buczy :wściekła/y:
Gosiu ,spokojna jestes ,bo ja to bym go strzeliła:tak:
 
Do góry