reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

akkm- nie dobra ty zaczelam marzyc o coruni i kiteczce o jaaaa obdarowana szczesliwa tylko u Mikolaja cos jej sie nie podobalo :)
mitaginka- z marchewka racja ;) moj nie przepada , a slicznie wygladacie lee dziewczyny Tysiulka mamusiowo tatusiowa jest ;p;D
 
reklama
Zem nie wiedziala o tej marchewce :szok: Ja swojej sama robie obiadki i zawsze marchewke daje :eek: Siet!!

Akkm z tego co kojarze ten ubior Mikolaja jest oryginalny, tzn chyba pierwszy Mikolaj, kotry byl [chyba] biskupem takie wdzianko mial. Te co teraz sa - same czerwone, to terazniejsze podrobki! Wiec sie ciesz, ze z taki prawdziwy Mikolaj Was nawiedzil :p
A Corcia ladna, no ale chyba troche sie bala Mikolaja, co?? ;-)

mitaginka, moim zdaniem Tysia podobna bardziej do mezula! :-) Sliczne obie! :-)
 
Dziewczyny jakie wasze maleństwa już duże! Zębate, stojące i raczkujące!!!! Prześliczni wszyscy i do kochania tylko:)))

Przypominamy się z naszą Oleńką:)
S1190001.jpgS1190050.jpg
 
akkm na ostatnim zdjęciu niezłą Maja ma minkę, niezbyt zadowoloną :-D

a o tej marchewce też nie wiedziałam :crazy:

a co do podobieństwa Tysiuli... tym razem nie pytałam do kogo podobna, to po co mnie wkurzacie, że do małżą????? :wściekła/y::-D:angry::szok::-D
 
reklama
Do góry