reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
też widzę podobieństwo do małżona :-) i faktycznie widzę po nosku że trochę dużo marchwki - lekarze zwracają mi na to uwagę. Spróbuj też mniej podawać - czytaj etykiety słoików. baaardzo ciężko znaleźć obiadki bez marchwii ale można;-)
 
mitaginka - dobrze akkm pisze! nadmiar marchwi szkodzi i ją ogranicz - nawet słoiczki owoców typu jabłko z brzoskwinią mają w składzie marchew więc czytaj etykiety!! Jak mi lekarz o tym powiedział to Mila chyba z 4 dni w ogóle bez marchwi wszystko jadła :-) teraz też staram się jej ograniczać i np soków z marchwią już nie kupuję i deserków też! Obiadki raz w tygodniu bez marchwi


akkm – co do zdjęć to jak piszesz wiadomość kliknij ikonkę obrazu w drugim rzędzie się znajduje 5 od lewej, następnie kliknij „wybierz pliki” wskaż obraz z kompa do wczytania potem wciśnij „wgraj pliki” i już podziwiamy Twego świętego!
 
IMG_3456.jpgIMG_3460.jpgIMG_3468.jpgIMG_3469.jpg
 
o fiufiu akkm!! Rasowy mikołaj a prezent - miodzio i widać obdarowana szczęśliwa!!

I teraz zobaczyłam kitkę!! Bo padnę!!! Moja łysa a Twoja mi kitkę!!! No nie przeżyję.. idę spać i snić że mojej też kitkę robię :)
 
aneczkaaa Maja dostała prezent popołudniu i bardzo jej przypasował ,a Mikołaj jakiś dziwny kościołowy czy jakiś przyszedł późnym wieczorem .
Wiąże jej kitkę bo te jej włosy każdy w inna stronę.
śpij dobrze i śnij o kitce :-)
 
reklama
Do góry