reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Kasiu - to ja miałam bilans za ostatnia wizytą... :) a kazała się umówić na kolejna wizytę zwaną bilansem :) Moje na szczepieniu mierzyły i ważyły: Julia 12,4 kg i 86 cm wzrostu, Maja 11,5 kg i 85 cm. Krasnoludki.
 
reklama
hej hej :)
z checia Was poczytalam i widze ze temat przedszkoli na topie :)
U nas male od wrzesnia tez beda szly no ale to panstwowe - na prywatne nas nie stac niestety bo koszt nursery u nas to 65 funtow dziennie juz ze znizka na blizniaki :/
Zreszat myslimy o kolejnym dzidziusiu wiec i tak nie zapowiada sie abym wrocila do pracy.
Co do samodzielnosci to Kasiu...nie martw sie- moje dopiero teraz bez nacisku i jakis nauk zaczely sie same ubierac. Jedza same choc zupa nadal karmnie je ja bo mi wygodniej. No a jesli chodzi o pieluchy to ja juz nie wiem co to znaczy od dobrego roku :tak::tak:

U nas wogole ok...nie ma mnie ale to nie znaczy ze nie jestem codziennie na bb ;) Troche ostatnio mialam zajecia i jakos czasu brakuje na wszystko.
Strasznie mi tylko szkoda ze ten czas tak szybko leci i moje male dziewczynki juz niestety nie sa takie male :(.
Kasiu...piekna waga i wzrost dziewczynek :) Bilans chyba zalezy od lekarza i przychodni bo my jak mielismy to byl bardzo szczegolowy i bylam zadowolona. Moje male waza teraz po 14.50kg a mierza po 98cm - takze zapowiada sie ze kobitki wysokie beda.
Wyczytalaismy ostatnio gdzies a potem potwerdzil to nasz GP ze dziecko w wieku 2.5 roku ma polowe swojego doroslego wzrostu ;)
U nas jedyny problem z oczkami - nadal nie jestesmy wypisani z klinki oczu bo male maja lekki astygmatyzm..no ale mamy kontrole co 6 miesiecy wiec jestem spokojna.

A wogole to jestesmy na etapie kupowania biletow do Polski wiec Pani Kasiu koniecznie trzeba bedzie sie spotkac :)
A za miesiac male koncza 3 lata ..:happy2:
 
Pani Jolu:-):-) No trzeba będzie, trzeba!:-p Może wreszcie u nas, na kawce i ciachu??? Kiedy przyjeżdżacie?

Zazdroszczę odważnej decyzji o drugim dzidziusiu. Co do samodzielności to wcale bym się tym nie przejmowała gdyby nie to że muszę wracać do pracy a dziewczyny muszą iść do przedszkola. Ale codziennie zauważam kolosalną zmianę. Dziś same jadły zupę. Narozlewały, ale ciszyły się przy tym i chyba już nie będzie mowy żebym to ja je karmiła.
 
noż kurcze się opisalam i wcięło . To napisze etylko że impreza się udala, ja zaniemówiłam. Jedzonko wyszlo fajnie,torty zrobiłam sama, tylko masa byla kupiona bo się baląm że znow nie wyjdzie a nie dałam rady wczesniej zrobić próby:( Nie do konca mi wyszło ale dzieci były zachwycone ( Asia ze zgroza patrzyla jak kroję Minnie i chciała mi nóż wyrwać;)Gośscie tezbyli pod wrażeniem, w sumie to tylko my jesteśmy tu przywyczajone,że taki tort można samemu zrobić;) Zdjęcia wrzuciłam na fb, jak bede miała luz to może i tu coś pokażę, ale chyba wszystkie widzialyście;) Jutro jeszcze mamy sesją, mam nadzieję,że będzie fajnie, póki co zapomnialam na ktorą godzinę, ups.... no i musze przygotować się strategicznie - bo to trochę potrwa a dzieci trzeba czymś nakarmić... MAM NADZIEJĘ,Że będzie to fajna zabawa a nie męczarnia;)

Jola, no wreszcie się odezwalas...kiedy będziesz w Polsce? Może w więcej osób sie spotkamy?
Kasia - Ty piszesz o "drugim" dziecku Joli;) hehe bliźniaki to jak jedno;)
coś jeszcze miaamnapisać, ale może poć=źnieej bo musze uciekać, dzieci kąpać i kłasć...
 
hehe, no faktycznie - dziwnie to napisałam:-D Mam na mysli drugą ciążę of course:tak:

Marta ty sama robiłaś te torciki?? Bosko ci wyszly! O kurczę zazdroszczę Wam tej sesji. Jak można wiedzieć ile to kosztuje u Was i może dasz jakieś namiary, bo u nas chcą bardzo dużo i powiem szczerze że szkoda mi dać 1,5 tysia za 20 zdjęć:-(
 
Ja tak z innej bajki troszkę.

Jakie macie buty dla dzieciaków na wiosnę? Ja w tym roku mam pustkę w głowie. Z zeszłego roku mi starczą jeszcze dopóki czegoś nie kupię, ale juz sa raczej na styk i musze szybko coś zakupić bo ciepło idzie. Kupilismy dziewczynom trampki, ale to jak będzie chyba troszkę cieplej...
 
dziewczyny mam pytanie. Która z was podawała przepis na pałki pikantne i ślimaczki. Nie pamiętam kto i nie moge znaleźć na jakiej stronie. Proszę jescze raz o ten przepis. :-)
 
reklama
Iws ja mam dla chłopców półbuty (kupiłam jesienią ale jeszcze są trochę za duże więc naraze będą mieć butki jesienne). Na trampki chyba jeszcze za zimno ale jak w sumie ma byc niedługo 20 stopni to może...
 
Do góry