reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
Anulka no z ta skaza to ciekawe;-)a powiedzcie mi dziewczyny czy moge moim dawac normalne jogurty typu serduszka czy danonki maja 7 miesiecy?.
a tego wyjazdu to tylko pozazdroscić ja bym tez chciała tym bardziej że mieszkam na wsi ale jak pomysle ze miałabym byc w zakurzonym miescie to juz mi lepiej:-)rozmawiałam ze znajoma co ma córeczke półtoraroczna mówi ze by mogła tu cały czas mieszkac gdyby nie przepisywanie syna ze szkoła
 
milenka widzę że chłopcy zadowoleni z rowerków, powtórzę się, morza zazdroszczę - kocham każde morze, ale nasze polskie ma niesamowity klimat i kojarzy mi się z miłymi chwilami - najbardziej zazdroszczę że możecie sobie tam pojechać w okresie jak nie ma turystów, jest spokojnie i cicho.
Moje dziewczyny też "jeżdżą" na rowerkach. Ostatnio zrobiliśmy 4 km i nam już nogi w pupę weszły, a one tylko się oglądały na nas czemu już nie pchamy;-)

_DSC3634.jpg_DSC3628.jpg
 
Yen - super małe w ych rowerkach wyglądają :)
My się zastanawiamy nad zakupem choć mamy takiego konika na kółkach Fishera i małe nie za bardzo coś lubią w nim jeździć więc sama nie wiem już.

Julka za to wczoraj miała przełomowy dzień - stała i tradycyjnie trzymała się mojego kolana w kuchni i nagle się pściła i przeszła kuchnie i cały salon - dopóki sie nie skończył dywan szła . Potem klaps na pupę. Jaka dumna była! A my z mężem jak dzieci się cieszyliśmy. Maja stała zszokowana!
 
Yen no fakt nadmorska plaza jak wielka piaskownica ale zeby male tak usiadly i siedzialy w jednym miejscu jeszcze a one jak sie rozeszly..juz sie boje co to bedzie jak w lato bedziemy czesto jezdzic?!
Dziewczynki na rowerkach rewelacja! Tak wlasnie ostatnio pomyslalam ze kupimy dziewczynom chyba na zajaca! Moj brat tez nie wie co im kupic i powiedzial ze mi da kase zebym im cos kupila!:)

Milenka wy to wogole macie super. Mieszkacie sobie nad samym morzem:) Chlopaki super sie prezentuja na rowerkach:)

Anetasz ja jak male mialy 7 miesiecy dawalam im te dla niemowlat jeszcze jogurty. Jednak te dla doroslych napewno maja wiecej chemii cukru...po roku dopiero zaczelam dawac te normalne. A co do danonkow to gadalam ostatnio na silowni z babka ktora mowi ze przeprowadzali na studiach badania na danonkach i innych tego typu jogurcikach i danonki okazuje sie ze najwiecej chemii maja i lepiej wogole tego dzieciom nie dawac. Moje jeszcze nie jadly i wstrzymam sie:)

Iws gratulacje dla Julci!!! ale super! to sie zacznie teraz:)
My tez wlasnie planujemy zakup tych rowerkow ale sie zastanawiam bo kuzyna dzieci za plotem maja takie male trojkolowe i ostatnio posadzilismy male na nich to kawalek przejechaly i juz schodzic chcialy..teraz jak juz dobrze chodza to poprostu nie maja czasu na siedzenie:) i nie wiem czy to nie wyrzucona kasa..chociaz jakby tak dalej pojechac z nimi to moze sie zainteresuja..
 
Oj jak ja zazdroszczę wszystkim mamom, które mieszkają blisko morza bądź gór. Można pojechać w weekend i się wyluzować, zmienić klimat, odpocząć. A nie tak ciągle przy tym mieście... Maluchy super w tych rowerkach się prezentują! Ja mam takie mysli jak anulka - że ona teraz nie chcą w niczym wysiedzieć. Nawet w wózku robią mi na spacerze awantury że chcą wyjśc. Może za jakiś miesiąc lub dwa spróbujemy kupić - może już skumają. Widzialam takie fajne trójkołowce i męzowi się też spodobały więc ... :)

Yen - mam pytanie odnośnie kostiumów - czy oglądałaś już jakieś? Pytam bo mam urodziny córki mojego brata i chciałaby kostium bo wyrasta ze starego i tak chcialam spytać o ceny i czy jest na czym oko zawiesić
 
iws zarzuciłam trochę sprawę kostiumów bo Jola powiedziała że może mi zamówić te z rękawkiem, a dla mnie to zbawienie bo nie widziałam nigdzie takich. Jest on idealny dla Leny. Oglądałam w decathlonie i na targówku, ale nie było nic dla nas. Były fajne na ramiączka (ale wszystko chyba z zeszłego sezonu bo mało tego wisiało), ale wg mnie lepiej cos kupić na allegro, większy wybór ;) Ceny po kilkadziesiąt złotych od 50 wzwyż..

Co do rowerków to moim może tak się podobają bo jeszcze same nie chodzą i jest to dla nich szansa na pooglądanie okolicy z innej perspektywy.;-)
 
Iws - gratulacje dla Julki. U mnie Michałek też zrobił postęp. Przeważnie śmiga po całym mieszkaniu ale zawsze musi się czegoś trzymać a to ściany, a to mebli a to taboreta używa jako pchacza a wczoraj się puścił i zrobił 4 kroczki a jaki ucieszony przy tym był.

U mnie na rowerku Michał już był i nawet mu się podobało Kamil jeszcze nie bo był chory ale wydaje mi się że z nim nie będzie tak kolorowo bo jemy szybko się wszystko nudzi.

Ja też dziewczynom zazdroszę morza.
 
Bylysmy z dziewczynami na krotkim spacerku. Z godzine..taki wiatr ze myslalam ze glowe mi urwie. Do apteki musialam isc. Male raczki zimne. Jakas jesien znowu:/

My mamy do morza 90km, wiec nie jest zle. W niedziele sie mozna przejechac jak ladnie, wycieczka godzine trwa takze akurat dziewczyny sie zdrzemnely w drodze:)ale Milenka to wogole ma super. Nad samym morzem:)

Yenefer no jak dziewczynki nie chodza to napewno jest dla nich super atrakcja, bo ilez mozna w wozku jezdzic:) tylko tez z tymi rowerkami..zawsze musza byc 2 osoby bo same nie damy rady pchac za dlugo dwoch:/
yen, iws skad wogole te naczyniaki sie biora? to po porodzie? ale one sie wchlona chyba co?

Zoska gratulacje dla Michalka:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
anulka - Maja się z naczyniakiem urodziła. To jakaś nieprawidłowość naczyń krwionośnych skóry. W większości przypadków sie wchłaniają, bieleją i znikają. Mai właśnie tak bieleje. Czasem zostaje jakas plamka, ale nie ma powodu do zmartwień :)

Małe dziś bujałam na naszym wielorybku. Czekał na odpowiedni moment! Majka zadowolona, Julka miała kamienną twarz :)

bujak-wieloryb-na-biegunach-little-tikes-niebieski.jpg
 
Do góry