reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Super Cailina!!! piękny prezent:tak:

to i ja Wam życzę przede wszystkim zdrowych i pełnych odpoczynku Swiąt, przynajmniej ja bym sobie takich życzyła;-) bo ja tej świątecznej bieganiny to jakoś nie lubię... Przeraża mnie to że muszę jeszcze dzisiaj po pieluchy gdzieś skoczyć i natknąć się na te tłumy:baffled:
 
reklama
Dziś Świąteczny czasDzwony biją w lasMały karpik się uśmiechaWnet na pierwszą gwiazdę czekaUszka dziś się przysłu****ąJak kolędę podśpiewująBarszczyk pięknie jest czerwonyI jak zwykle zawstydzonyZdrowych Ciepłych i PogodnychŻyczę wszystkim Świąt Radosnych, Wytrwałości dziewczyny i zdrowia dla Wszystkich, pozdrawiam ciepło:)
 
IMG_6899 - Kopia.jpgZobacz załącznik 600288Zobacz załącznik 600289

Życzymy ciepłych pogodnych i baaardzo rodzinnych Świąt!!
 

Załączniki

  • IMG_6899 - Kopia.jpg
    IMG_6899 - Kopia.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 42
ImageUploadedByForum BabyBoom1387870359.709953.jpg
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1387870359.709953.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1387870359.709953.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 22
mamusie moje drogie dla was wszytskich, dla waszych pociech i drugich polowek slowem dla calych waszych rodzinek zycze zdrowych i wesolych swiat przepelnionych miloscia i wspaniala rodzinna atmosfera i obyscie znalezli mase wspanialych prezentow pod choinka :)
 
https://apps.facebook.com/click_contest/page/gallery?fanpage=4475&lang=pl teraz bez szukania....dalej prosimy o głosiki..

Cailina- pewnie tych kolejnych świąt nie umiesz się już doczekać co? :-)

My miło i spokojnie, z wielkim obżarstem przez co dzisiaj zrobiłamna obiad tylko zupę-krem z dyni i mąż był niepocieszony:cool: marysieńko ten by i konia z kopytami zeżarł i zdecydowanie taniej go ubrać niż wyżywić...

A jednak nie linkuje tego na innych stronach Sylwia Schymanietz...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry