reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Cailina- jak klikniesz na najpopularniejsze to 2 strona...choć w sumie mało ważny temat bo 10 głosów już mam a oni i tak potem sami wybierają fotkę...

Dziewczyny jakie plany na sylwestra???U nas pierwszy raz od x lat brak:szok::szok::szok: i nawet jakoś się tym nie przejmuję;-)
 
reklama
U mnie brak opiekunki bo tescie wychodza wiec tak samo jak w zeszlym roku, biala sala:-). Nawet na nowy rok nie bede czekac, wole sie wyspac.
 
Swieta,swieta i po swietach :) chlopcy wirusa podlapali wiec znow uziemiona w domu jestem. Dobrze,ze sa rodzice to przynajmniej sama nie siedze. Sylwester tez w domu,wlaczy sie jakis film,dzieci spac a my jakis drink i byle do polnocy :) to moje swiateczne łobuzy :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1388392683.321252.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1388392697.402554.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1388392738.580277.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1388392748.944945.jpg

A tu sie pochwale,zrobilam mlodej pierwsza w zyciu czape :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1388392790.687886.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1388392683.321252.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1388392683.321252.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 34
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1388392697.402554.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1388392697.402554.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 30
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1388392713.661275.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1388392713.661275.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 33
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1388392738.580277.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1388392738.580277.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 34
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1388392748.944945.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1388392748.944945.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 35
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1388392790.687886.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1388392790.687886.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 35
Cześć dziewczyny :) my dziś jedziemy na szczepienie ostatnie uff (po terminie bo byli przeziębieni), mam nadzieję że wszystko będzie ok bo ja strasznie przeżywam każde szczepienie i wyczekuje czy brzdącom nic nie będzie. Mam pytanie może któraś z Was doradzi jaki kubek niekapek kupić dzieciakom bo my do tej pory używamy kubków niekapków momma cholery były drogie ale fajne ale moja Majcia poprzegryzała wszystkie ustniki były silikonowe i teraz wszystko się z nich wylewa a części zamiennych producent oczywiście nie przewidział :( więc kupiłam Kubki niekapki z Canpolu krówki ale one są całe plastikowe i ustniki maja też plastikowe Kuba nie chce się tknąć a Maja jakoś pije ale też nie widzę że za nim przepada wolą chodzić nienapite niż ich używać, więc wypatrzyłam kubki Aventu pice jak ze szklanki takie bez ustników też są nie tanie ale może one by się sprawdziły i sama nie wiem co kupić czytałam opinie na ich temat i tak jak zawsze zdania są podzielone jedni że super drudzy że do bani i sama nie wiem czy po prostu poczekać aż się do tych z Canpolu przyzwyczają co radzicie?.
 
Anula ja uwielbiam avent,jestem jego fanka ale odkad chlopcy nauczyli sie je odkrecac to szlak mnie trafia bo wszystko wylewaja. Niestety avent odkreca sie lekko. Te 360 st kubki sa tez canpola ale ich nie probowalam. Ostatnio kupilam mlodej tez 360 st kubek ale raki co swieci w ciemnosci. Rewelacja,chlopcy tez lubia czasem z niego pic. A dla nich kupilam nuby te ze slomka i szczerze polecam.mialam je tez przy mlodej,rurki mozna dokupowac,wyciaga sie je na czesci wiec i latwo je myc,nic sie nie wylewa ( poza kilkoma kroplami co zostaja w ustniku ale to w kazdej butli tak jest) i ciezko sie odkreca wiec drani nie moga robic juz numerow. Avent ma tez to do siebie,ze pid wplywem upadku butelki zakretka sie luzuje i cieknie picie.
 
My tez Aventowi, mozna dokupic silikonowe wkladki ale jak Zabolek pisze latwo odkrecic, a jak rzuca to samo sie odkreca.
Zabolek ale czypryny u twoich!
Moi ostatnio mieli pierwsze ciecie bo Cian mial wlosy jak szalony profesor w polaczeniu z czeskim pilkazem a Rory koltuny i afro. Tata cial podczas kapieli a oni skrzeczeli jak wrony.
 
reklama
Anula powiem tak.minchkin firma ok,znajoma testowala ich butle i byly ok. Jedno ale...co dajesz dzieciom do picia? Jesli sama wode to kazde slomkowe beda dobre ale jesli soki,to szukaj butli,ktore maja slonki wyciagane najlepiej na kilka czesci ( moje nuby sa 3 czesci) i zeby byly wymienne bo soki farbuja rurki i domyslasz sie jak taka slomka za jakis czas bedzie wygladac ;)
Normalnie jestem za aventem,ale ta latwosc odkrecenia jest kiepska. Jak szukalam butele to decyzja wachala sie miedzy munchkin a nuby,wygral nuby bo byly troche wieksze ( patrzylam inny model munchkin) i bardziej chlopiece niz dzieciece. Obie firmy sa ok.
 
Do góry