reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Lilonka nie wiem czy opcja wyciagane siedziska Ci cos pomoze. W moim poprzednim wozku sie wyciagalo,ale i tak nie postawisz ich razem z dziecmi na ziemi bo moga Ci fiknac do tylu. Poza tym nie da rady zniesc,bo pałąk przy wozku nie jest wyprofilowany tak jak przy gondoli,ze mozna za niego nosic w odpowiedniej pozycji.
 
reklama
Niuleczka ja roznie z nimi schodze ale najszybciej jest jak wezme na rece obydwoje, mona co do wozka to wiadomo kazdy ma jskies wady, dla mnie bardzo wazne jest to jak sie podchodzi pod kraweznik, tym wozkiem nie jest zle, dosc lekko w porownianiu do maclarena, niby kola sa piankowe ale na wertrpach super sie prowadzi pozniej zrobie fotke i umieszcze ale to jest wozek o nazwie BABY 4 CHIC
 
mona - normalnie mnie zmotywowałas:-), ja wiem, że te ćwiczenia są super i naprawde po miesiącu juz są fajne efekty, grunt to systematyczność. Też się biorę po nowym roku bo pamiętam jak ostro ćwiczyłam w wakacje i we wrzesniu to pupa mogłam orzechy gnieść haha:-D, atak serio to głównie widzialam efekty w braku cellulitu i jędrności, gładkości skóry - fajne to bylo.
sylha - jak masz ochote pocwiczyć to smiało zmona polecamy te ćwiczenia o których mona pisała==
 
Dobrze trzymane kciuki dziewczyny bo dom wrocil na rynek i juz o niego walczymy! Oby byl nasz! Ma minusy ale jest na cichej ulicy blisko stacji co wazne przy dojazdach meza. Ma 3 sypialnie a do tego przerobiony strych ale tu sie tego nie wlicza w metraz. Do remontu ale mozna mieszkac jakby kasy nam braklo. No i w ogrodzie sa 3 male jablonki(chlopcy juz jedli z nich jablka;-)...
 
Cailina - no to super!!!! A kiedy będziecie wiedzieć czy jest Wasz? Jak znam Twoją sytuację to nawet jakby byl bardzo do remontu to i tak byście się wprowadzali i robili na bieżąco. Najważniejsze to być pod swoim dachem!!!!! Zobaczysz wszystko się fajnie poukłada wtedy;-)
 
Cailina- ale świetna informacja, oczywiście kciuki wszystkie zaciśnięte i czekam z niecierpliwościa na info!!!!&&&&Pomarańcze mam na grzejniku- cuuuuudnie pachnie :-D

Lilonka- ty najpierw wypróbuj brać ich na ręce, bo noworodkami już nie są żeby ich konkretnie trzymać a windę masz pod nosem- w niej też możesz jednego postawić....ja ostatnio też obu na raz znoszę, bo ten czekający to włącza taką histerię, jakby go ze skóry obdzierali....

Niuleczka- no ja już kilka razy robiłam turbo Ewy, ale właśnie do tego potrzeba systematyczności a tego mi brak, ale muszę się za siebie po nowym roku wziąć, bo idziemy w sierpniu na wesele i nie chcę wyglądać jak klops....motywacji jeszcze mi potrzeba i porządnego kopa!!!!

Czekam na emka, jechał do wujka po dzika:shocked2: więc na śięta będzie dziczyzna :-D
 
Sylha zjadlabym dzika. Albo sarne!
Rano dowiemy sie czy zaklepane, oby!
A propo dietowania to sciagnelam sobie Appa My Fitness Pal i skrupulatnie licze kalorie, od poniedzialku juz kilo w dol! W swieta sobie odpuszcze ale jestem na dobrej drodze.
 
Mati wózek bardzo fajny :)
Cailina trzymam mocno kciuki za nowy dom :)
Dawajcie laski cwiczymy ostro to na wiosne wstawimy zdjecia naszych sukcesów czyli figury super modelek :-) ja na poczatku tez ćwiczylam 2 tyg i dalej olewka ale teraz sie zawziełam bo w końcu jeszcze młoda jestem i trzeba sie mężowi dalej podobać a nie kochać sie przy zgaszonym świetle :-D
A u nas tez Maksik wstaje przynajmniej 2 razy w nocy bo albo pielucha mokra albo pić, bo on potrafi 2 butle 280ml picia w nocy wydudnić nie wiem kiedy całe noce będe spac? Przynajmniej Milenka śpi jak trzeba :)
Jutro mój mężuś wraca do domu nareszcie troche odspane :) a w poniedziałek mam wychodne i idę pić haha wróce na 4 po 2 piwach :-D miłej nocki.
 
ankos fajnie że jesteś!! :tak: też 2 razy do każdego co najmniej wstaje :confused::baffled: szał....zdrówka dla was! uroki zimy...:baffled:
cailina cudna wiadomość!!!! 3mam bardzo mocno kciuki! wierzę że będziecie mieć piękny prezent na Święta ;-):-)
lilonka wynoszenie dzieci w czymkolwiek to jakaś masakra.... ranyści jak ty ich udźwigniesz??? wózek zostaw na dole w miarę sensownym miejscu a dzieci znieś na rękach. Ja znoszę dwójkę na raz. Ale tani wózek mieszczący się w windzie to chyba jednak najlepsza opcja. :tak:i zostaw przed tymi schodami o których piszesz
 
reklama
Hellow
Dziewczyny co kupilyscie swoim maluchom pod choinke?
Jakupilam kuchnie zaraz pokaze bo oczywiscie juz rozpakowana jeszcze jade do centrum handlowego bo w h&m wyprzedaże moze cos im dokupie
20131220_111204.jpgnoi moja choinka 20131220_092029.jpg
 

Załączniki

  • 20131220_111204.jpg
    20131220_111204.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 45
  • 20131220_092029.jpg
    20131220_092029.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 43
Do góry