reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Ja tez nie lubie przeplacac i wolalabym dla dziewczyn jakies tansze buty ale bylam i w deichmanie i ccc i jeszcze kilku sklepach i nic mi nie wpadlo w oko, a do tego te buty w rozmiarze 26 to jakies takie duze, niektore szerokie ze wygladaja jak kajaki, no ale coz jak moje corcie maja takie nogi. Efekt poszukiwania butow jest taki ze dalej maja ocieplane! na jesien im kupilam tez troche na wyrost, ludzilam sie ze jeszcze je teraz ponosza ale niestety ciasne! W niedziele wraca dziadzia ze stanow i przywiezie adidaski ale te polbuty tez musze wkoncu kupic jakies.
Ale za bardzo nie mam sil chodzic po sklepach. Choroba mnie rozlozyla, gardlo, goraczka mnie meczyla, wczoraj doszedl zoladek, dzisiaj jakby ciut lepiej na szczescie bo przedwczoraj M byl w domu z nami bo ja ledwo zylam, wczoraj mama a dzisiaj sama musze sie ruszyc. Dziewczyny tez nie doleczone, Julka kaszle dalej, katary maja..Ale sloneczko za oknem az chce sie wyjsc:) Nareszcie wiosna i precz chorobska!
 
reklama
My kupiliśmy dziewczynkom trampki w ccc (sporo butów tam dla nich kupujemy - cenowo są dobre a i dziewczynom też pasują co najważniejsze). Kupiliśmy szare za kostkę - podobne do tych tylko w szarych dziewczyny lepiej wyglądały :)

http://najlepszegalerie.pl/files/g/7/2_1644685044_92667_.jpg

Niestety lepsze kupiliśmy tylko na zimę żeby w nóżki było ciepło ale jak sobie pomyslę ile tych butów co pare miesięcy trzeba kupować: do przedszkola 2 pary, na wiosnę koło domu do latania - 2 pary, na wyjście 2 pary. A gdzie coś dla rodziców? Muszę jeszcze zmierzyć kalosze czy dobre? No i zaraz znowu przyjdzie lato i się zacznie kupowanie sandałów itp!
Wiem natomiast, że teraz póki dziewczynki jeszcze nie kumate, że musza miec czy firmowy czy z postacią z bajki to mogę jeszcze pokombinować potem już tak prosto nie będzie!!!
 
Onna te trampki wyglądają dość przyzwoicie, nie powinny się szybko rozlecieć, dziewczyny dopiero zaczęły w nich chodzic, więc zobaczymy czy przetrwają sezon wiosenno-letni. A łaskę w przedszkolu robią w takim sensie, że oni mają tylu chętnych, że nie muszą się wysilać na jakieś rozmowy z rodzicami, nie mówiąc już o oprowadzeniu po przedszkolu, wiesz, jakimś zachęceniu do siebie.

W CCC zdarzają się naprawdę świetne buty, zimowe tam kupiliśmy dziewczynom i bardzo chwalę te buciki.
 
Iwona trapki super:) My tez jakies musimy kupic podworkowe takie ale chyba z tych nizszych. U nas to wogole ta pogoda, albo zimno albo goraco od razu. Nie wiem jak mam te dziewczyny ubierac. Ubralam im dzisiaj bluzy i kurteczki cienkie a one lataja i plecy mokre jak wrocilismy..

O tak Gemini ja tez moge pochwalic buty z CCC, kupilam dziewczyna na zime, podroby zrobione identycznie jak Bartki, te same kolory, zwariowalam jak zobaczylam je w Bartku, identyczne! Kosztowały mnie po 90zł/pare wiec za dwie pary zaplacilam tyle co za jedne Bartkowe! I powiem Wam, ze super buty, cieple, nigdy dziewczynom nogi nie przemokly a lataly w nich po glebokich kaluzach nawet, wiec naprawde polecam! Wlasnie patrzalam na stronie CCC i ta kolekcja Junior Kids podrabia Bartki, widze ze maja sandalki ktore w tamtym roku bardzo mi sie podobaly ale kupilam okazyjnie inne modele ale w tym roku napewno je zakupimy:)
 
Ania zdrowia dla Ciebie

ja od kiedy pracuje sie fizycznie o wielel lepij, lepiej śpie itd
A jesli chidzi o buty to glowa mała, zimowe, wiosenne, letnie, wysciowe i kołodomowe, i jeszcze eleganckie i na sportowo :szok:, u niani biegaja koło domu i kazała mi jakies przywiesc ale ja niemam, poprosiłam ją żeby poszukała i po swoejej córce dziś im jakieś założyła, bo agata poszła dziś w tych n ajlepszych, wiem że w ccc można kupić za rozsadna cene, ale nie mamy kiedy jechac, a nie chce kupowac na oko lub na miarke, moje tez mialy trampki, ale generalnie ich nie lubie bo noga sie w nich poci, ale innych nie ma :no:
 
Luckaa dzieki, zyczenia zdrowia pomagaja bo dzisiaj sie o wiele lepiej czuje:)
No z tymi butami to masakra, dobrze by bylo miec jakas hurtownie!
:-D
Gemini
bardzo mozliwe ze te same:)my mialysmy ciemne fioletowe z rozowymi dodatkami ten model na 2 rzepy:)

A wlasnie co do bucikow to Wasze dziewczyny maja mniejsze rozmiary wszystkie prawie, tylko moje takie kajaki wiec moze ktoras bylaby zainteresowana, wystawilam na fb wlasnie ale Wam tez wkleje, jesienne polbuciki ze smyka, dalismu po 100 za pare, bardzo fajne ale dlugo ich nie nosily bo zaraz zima przyszla a teraz male..
 

Załączniki

  • IMG_0243.jpg
    IMG_0243.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
no ja czekam co jutro lekarz nam powie o Asi stopkach i o butki zapytam, to rozsądny gość więc będe się jego opinią kierować.Ja dziś widzialam fajne butki w Bata, roowe niestety, za to cena - 49 zl, A mięciutkie, podeszwa się wyginała w C;) Niestety rozmiar 22 tak na ok14 cm, więc dla Asi to na styk, a powinny być większe. Te przeceny to oni fajne mają, ale rozmiary nigdy takie jak nam potrzeba.
Gemini, to ja musze sobiew vcoccodrillo obejrzeć, chyba najlepiej na stronce, bo u nas w sklepie wyboru nie ma. Wojtek ma buty też już za chwilę będą male:( - ale super, z Bata maż przywiózl z Hiszpani chyba, kazalam mu szukac i tylko dla niego upolował:(((

Jasię zastanawiam nad majowką, mamy możliwość na tydzień wyjechać, tylko gdzie?morze w maju to chyba zimno?Macie jakieś plany?
anulka, zdrowiej. Ja niby juz normalnie funkcjonuje ale w gardle tak dziwnie, maz twierdzi ze to suche powietrze w domu, ale teraz tez tak mam...
 
Marta dzieki. Ja juz prawie zdrowa. Nie lekcewaz tego gardla, ssaj cos i bierz jakis rutinoscorbin czy cos bo mi prawie 2 tyg w gardle dziwnie bylo ale olewalam to i wyklulo sie pozniej. Na szczescie juz jest ok.

Ja dzisiaj jakis zalatany dzien mam. Pogrzeb wujka rano, pozniej z Julka szybko do lekarza z tym jej kaszlem, teraz wypelnialam podania do przedszkola bo chce zlozyc jeszcze dzisiaj jak zdaze, glowa mi peka i sobie przypomnialam ze sniadania jeszcze nie jadlam nawet..pewnie dlatego ta glowa. Lece cos zjesc, dziewczyny spia.
 
reklama
Do góry