reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
Dzieki Kasia! lepiej trzymaj kciuki kochana, bo niby mielismy miec zalatwione ale ja osobiscie nie znam tej osoby ktora ma to zrobic wiec tak naprawde do konca w to nie wierze! I tez nie wiem czy skladac jeszcze do 2 innych czy tylko do tego, bo nie wiem czy to pewne. A jak te klubiki u Was wygladaja cenowo?

Madzia napewno jest jedna dawka po 2 roku zycia.
 
Kasia kurcze to strasznie drogo! Powinna chociaz na drugie dziecko byc jakas znizka..Ciagle stwierdzam, ze to luzik miec jedno dziecko..nawet jak za butami ostatnio bylismy..w Bartku te ceny przerazaja mnie! 200zl prawie za buty! Jak ma sie jedno dziecko to zawsze mozna odzalowac..ale przy dwojce to juz budzet domowy ucierpi. Ale za to jak smutno miec jedno dziecko tak naprawde:-D
 
no drogooo! Identyczne przemyslenia miałam ostatnio na zakupach. Byłam w CH i otworzyli tam sklep z butami - ślicznymi, włoska firma, skorka cieniutka, pastelowe kolorki - no cudooo. I tłum ludzi w sklepie. Pomyślałam wejdę - skoro tyle ludzi z dziećmi mierzy butki to pewnie ceny nie są zabójcze. No niestety, ceny zaczynały się od 300zł i szybowały dużo wyżej!
Najbardziej mnie zdziwiło że było tam tyle ludzi! Wyobrażasz sobie kupić dwie pary butów po 300zł które posłużą dzieciom na jakieś 2-3 miesiące?
Podobne odczucia miałam w "Wójciku". Byle t-shirt 59zł. 79zł!

Może moje dziewczyny mają tańsze butki ale super jest patrzeć jak śmieją się do siebie, zaczepiają się, tańczą ze sobą, gadają , kłócą się - niezapomniane momenty...
 
Dziewczynki od dwóch dni pracuje, dziedzi są u niani szczesliwe, nie chca wraca do domu, bynajmniej darek, on tam ma mini plac zabaw, ojca i meza niani co go do auta zabiera, wiec darek woli ich niż do mamy przybiec :tak:, narazie stanelo na 5zl, jedzonko staram sie dawac

Jesli chodzi o wyposażenie dziecka, trzeba kombinowac i szukać, kupiłam mojej agatce pólbuty za 8 zł, może nie sa super wypasione z najnowszej kolekcji, ale na jej stopce wygladaja ladnie, bo ma szczupła, a one są smukłe i pasują do płąszczyka , jakby ktoś nie wierzył BRĄZOWE DZIEWCZĘCE PÓŁBUTY rozm. 23 (2205591857) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. butki są wyprofilowane i skórzane, podejrzewam że ktoś likwidował sklep, także dziewczynki, należy komboniwać :-) oczywiście jak każda mama chce miec ladnie wygladaajce dzieci i lubie kupwac om ciuszki, ale nie za wszelką cene, nie chodzimy do firmowych sklepów, ale moje dzieci są szczesliwe tak jak mówisz Yen modne stylizacje ich nie uszczesliwia.
 
Ostatnia edycja:
ooo nie wiedziałam że wróciłaś do pracy! Jak widać to chyba większe obawy mają rodzice niż dzieci. Ja nadal się boję jak te moje bączki dadzą sobie radę przedszkolu.

Butki fajoskie, najważniejsze że wygodne. Ja przyznam się że kupiłam moim w CCC, też fajne z profilowana wkładką. Muszę jeszcze upatrzyć jedną parę takich wyjściowych, żeby miały coś wyjściowego do ludzi.
 
hej dziewczyny, wrociliśy ze siącymi dzieći, to mamluz. Jakoś nie chce mis ię dziś prasować, moze sobie wolne zrobie;)
Gemini, a Twoje dziewczyny to już 3latki tegoroczne, więc jaką łaskę Ci robią? Ja trafiłam do przedszkola najbliższego - i akurat mają tu metodę Montessori, dyrektorka wyszla z zajęć z dziećmijak ktos przyuwazył że czekam pod gabinetem( chcialam zapytać czy wogole można składac podanie dla mniejszych niż 3 lata dzieci...) pogadala ze mną chwilę w progu;) ale takie sympatyczne wrażenie i się zainteresowala że bliźniaki, choc powiedziala,że oczywiscie nie moze obiecać że się dostaną bo jak mają nadmiar zgloszen decyduje komisja i ma obowiązek przyjąć te co sie ląpią wiekow.Ja zglosilamdzieci do 3 przedszkoli ale tak się potem zaczęłam zastanawiać czy nie lepszy taki klubik malucha, mam takiew podobnej odleglości jak przedszkola, i już nawet terazmogę tam dzieci na adaptację zaprowadzić. RObią tez zajęcia muzyczne dla dzieci i organizują takie cykliczne koncerty w Filharmonii dla kobiet w ciaży i dzieciaczków w rożnym wieku ( od niemowląt) Cany nie sa tragiczne,w razie czego można dzieci zostawiać w niektore tylko dni (są karnety po iles godzin miesięcznie) zobaczcie same: ZAKĄTEK KUBUSIA Klub dla Dzieci Lublin, opinie Musze sie tam przejśc i zobaczyć czy maja jakiś plac zabaw na powietrzu.

Co do butków, to hmmm, ja wlasnie postanowiłam zainwestować w droższe butki, np Bartki, trochę mam żal do siebie,że nie zrobilam tego wcześniej na etapie pierwszych kroczkow, potem im starsze dziecko chyba az tak nie trzeba uważac na buty, byle wygodne byly.NA zimę miałąmBartki i ecco ale kupilam używane, wyglądaly OK, mam nadzieje,że ukrytych wad nie miały i nie przyczynily się do skrzywienia nozki :( Widzialam na allegro fajne buty skorzane w niższych cenach ( ok 60-80 zl) ale troche bym się bala czy nie będą np obcierać nogi, czy maja elastyczną podeszwę. Na stronie Bartka tez można kupić taniej ich butki, może nie jakies superwzory, ale sensowne calkiem ok 100zl ( wiem, to też dużo jak sie nie ma...) Zobacze jeszcze co powie lekarz w piątek, mam nadzieję,że nie zaleci jakichś ortopedycznych, przez tel.,że prawdopodobnie to norma dziecięca tzw golębi chód? Tenisowki jakies tez na pewno kupię do piaskownicy czy do biegania po podworku u teściow, te z coccodrillo też mi się podobaly, ale słyszalam,że bardzo nietrwale, napisz Gemini jak się Tobie sprawują. Tuna bb jest reklama sklepu smykowego i bardzo ladne butki takie tenisowkowe, ale rozmiary chyba za duże na moje dzieci:( Chcialabym coś w stylu marynarskim, tak mi się jakos ostatnio podoba:)
 
reklama
Cześć dziewczyny, widzę, że temat butków ciąg dalszy. Ja mam takie samo zdanie jak wy. Jesienią kupiłam chłopcom butki rozmiar większy niz nosili, ze skórki i miały tam te wszystkie atesty ale firma mniej znana. Kosztowały chyba 70 zł za parę. Teraz nosza jeszcze te, które nosili jesienią. A wczoraj kupiłam im tenisówki takie na plac zabaw na allegro. Moim zdaniem fajne i nie drogie CUDNE TRAMPKI _ DO SZKOŁY,PRZEDSZKOLA, wiosna r.23 (2212131355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dla dziewczynek tez mają. Później jeszcze jakieś sandałki zawsze dość fajne mają w ccc i cena też znośna.
Powodzenia z przedszkolami dziewczyny, nas temat czeka za rok.
 
Do góry