reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

No wlasnie nie wiem,ale to tez ciekawe ze wogole kaza tak robic.nic to,zadzwonilam do lekarza na rehab.ktory nas kontrolowal i kazal sie pokazac w piatek.super,jeszcze mozna cos w tej sluzbie zdrowia zalatwic.chce wiedziec zanim kupie butki nowe bo moze jakies zalecenia beda...
U nas dzis slo.ecznie i wietrznie,zjemy zupke i wybywamy.a jutro do pulaw i sprzedaje meza z dziecmi tesciom.ja odpoczywam:D
 
reklama
Moje dziewczyny mają trampki z Coccodrillo, kupiliśmy im rok temu ze sklepu online i wtedy okazały się za duże. Teraz za to pasują. Ogólnie to mają tam fajne buty, wkładki profilowane, więc chyba warto zajrzeć, ja polecam :-)

A tak z innej beczki, zamierzacie szczepić dzieci na pneumokoki przed pójściem do przedszkola?
 
Ja zamierzam,mysle ze jak sie umowimy na bilans dwulatka to moze przy okazji?az jestem ciekaea jak to bedzie teraz przy szczepieniu,lekarzy wrecz uwielbiaja,zeby urazy nie nabraly...pogoda nam sie spsula,jedziemy do sali zabaw a potem do dziadkow,moze sie rozjasni i jeszcze na rowerkach poszaleja....
 
Nam też powiedziano, że tylko jedna dawka jest.

Złożyłam podania do trzech pobliskich przedszkoli państwowych, ale co placówka, to inne wrażenie robi. I tylko w jednym pani dyrektor była bardzo miła, wypytywala o dziewczynki i w ogole. W pozostałych miałam wrażenie, że łaskę trochę robią.
 
reklama
My tez zamierzamy dziewczyny zaszczepic w wakacje, po roku sa 2 dawki a teraz to juz jest jedna dawka wystarcza. Jakos z 300-350zl kosztuje podobno, zalezy gdzie.

U nas rekrutacja do przedszkoli rusza 23 marca!
 
Do góry