reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Ivi80 niestety rzadko kiedy rodzice są informowani o bezdechach, a powinni, bo bezdechy to częsta przypadłość niemowląt. U nas się zdarzały i monitor oddechu wyłapywał.
 
reklama
Witajcie podwójne mamusie :-)
Ale mi czasu brakuje, żeby tu trochę poczytać i popisać!!!! A w czasie ciąży człowiek się uzależnia od forum a tu później taki "odwyk":-p

ivi80 - dużo zdrówka dla Twoich Maluszków!!:-)

Gosia, bonus i gratis - GRATULACJE!!:-)

Kurde... my też nie dostaliśmy żadnych skierowań! Oprócz wyznaczonej wizyty kontrolnej w szpitalu, ze względu na anemię wrodzoną Amelki. Ale doktorek zrobił bardzo szybko tą kontrolę, a na morfologię kazał przyjechać za miesiąc!!
Byliśmy na usg bioderek i wszystko jest ok:)

Zainteresowały mnie wasze rozmowy na temat "FLAKA" - kurde patrzeć na ten mój brzuch nie mogę! ale póki jeszcze trochę dokarmiam dzieci piersią (tzn. odciągam pokarm) to diety nie da rady wprowadzić! Już nie mogę się doczekać, aż trochę ten brzuch zniknie... chociaż trochę... heh nawet kupiłam sobie pas wyszczuplający i czakam z niecierpliwością na paczkę!

Spadam bo mi się dzieci budzą!! Trza mleko przygotować!

Miłego Dnia Kobiet:-)
 
byłam na 90 % przekonana a te 10% to dzięki wam kochane tez są na tak. więc zabieram sie za zamówienie monitorków.
Dziekuje raz jeszcze i zycze wszystkim spokojnych nocek, oby jak najmniej sie sprwadzaly te urzadzenia.
 
maja1978-kochana dajesz rade z tym odchudzaniem!!
super-oby ci tak dalej ubywały.
ja też jestem na diecie i oczywiscie cwiczenia ale nie mam pojecia czy cos schudłam bo w domu wagi nie mam.:no:;-)

mamuski tak was czytam i ja dostałam mnustwo skierowan do lekarzy z moimi blizniakami.
ale sie tak zastanawiam że nie dostałam do ortopedy(byłam tylko na bioderka):confused:
możecie mi napisac czy to jest konieczne?
pozdrawiam:-)
 
KOCHANE DUBELTOWE MAMUSIE!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET:tak:

LIDKA poproś pediatre, żeby ci wystawiła skierowanie do ortopedy bo masz usg i chcesz zeby je zobaczył. Dostaniesz napewno:) A konsultacja nie zaszkodzi.
NATALIA jezeli dzieci mają problemy z oddychaniem, to kup monitory... Nie ma co oszczędzac... U nas nie były potrzebne na szczęście:happy2:

Dzisiaj oglądałam swoje fotki sprzed 7 lat... Ale byłam laska:shocked2:!!! I chyba je powieszę jako matywację na lodówce:szok::tak: Bo dzisiaj mój mąż kupił pączusie do kawki... no i sie poddałam:(
Coś to moje odchudzanie to jakaś porażka...:wściekła/y::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
KOCHANE DUBELTOWE MAMUSIE!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET:tak:
LIDKA poproś pewdiatre żeby ci wystawiła skierowanie do ortopedy bo masz usg i chcesz zeby je zobaczył. Dostaniesz napewno:) A konsultacja nie zaszkodzi.
NATALIA jezeli dzieci mają problemy z oddychaniem, to kup monitory... Nie ma co oszczędzac... U nas nie były potrzebne na szczęście:happy2:

Dzisiaj oglądałam swoje fotki sprzed 7 lat... Ale byłam laska:shocked2:!!! I chyba je powieszę jako matywację na lodówce:szok::tak: Bo dzisiaj mój mąż kupił pączusie do kawki... no i sie poddałam:(
Coś to moje odchudzanie to jakaś porażka...:wściekła/y::sorry2:

kochana ale usg czego?
 
ale sie tak zastanawiam że nie dostałam do ortopedy(byłam tylko na bioderka):confused:

To byłam tylko na bioderka mnie w takim razie zmyliło... Zrozumiałam, że chodzi o usg bioderek ale sie pomyliłam... Sorki:)
 
Myślę, że tak:) Ale jak ci pediatra da skierowanie do ortopedy - to idż, nic sie nie stanie:) Gdyby coś się działo z bioderkami, to by Ci powiedzieli:)

Kiedy sie urodzili Twoi chłopcy??
 
reklama
Witajcie podwójne mamusie :-)
Ale mi czasu brakuje, żeby tu trochę poczytać i popisać!!!! A w czasie ciąży człowiek się uzależnia od forum a tu później taki "odwyk":-p

ivi80 - dużo zdrówka dla Twoich Maluszków!!:-)

Gosia, bonus i gratis - GRATULACJE!!:-)

Kurde... my też nie dostaliśmy żadnych skierowań! Oprócz wyznaczonej wizyty kontrolnej w szpitalu, ze względu na anemię wrodzoną Amelki. Ale doktorek zrobił bardzo szybko tą kontrolę, a na morfologię kazał przyjechać za miesiąc!!
Byliśmy na usg bioderek i wszystko jest ok:)

Zainteresowały mnie wasze rozmowy na temat "FLAKA" - kurde patrzeć na ten mój brzuch nie mogę! ale póki jeszcze trochę dokarmiam dzieci piersią (tzn. odciągam pokarm) to diety nie da rady wprowadzić! Już nie mogę się doczekać, aż trochę ten brzuch zniknie... chociaż trochę... heh nawet kupiłam sobie pas wyszczuplający i czakam z niecierpliwością na paczkę!

Spadam bo mi się dzieci budzą!! Trza mleko przygotować!

Miłego Dnia Kobiet:-)

Ja też czekam na paczkę z pasem ściągającym :rofl: Zobaczymy czy to cudo coś zdziała na flaka :-D Podobno hula hop też dobrze działa, tylko trzeba się zmobilizować.
 
Do góry