reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

reklama
To ja Wam opowiem lepszą historię z karmieniem. Jak trafiłam z dziewczynkami pierwszy raz na hematologie do szpitala to zanim nas przyjęli badał je pediatra. Oczywiście z wyrzutem w głosie spytał:"Pewnie piersią Pani nie karmi?" Ja na to , że do 3 tygodnia karmiłam i teraz juz zabrakło mi pokarmu a ona na to: "Że pokarm jest w głowie!!!!!!!! i zna przypadki, że nawet mężczyźni mieli pokarm jk bardzo chcieli!!!!!" Ja zbaraniałam i chciałam juz na tabliczkę szpitala patrzeć czy to nie wariatkowo! Zatkało mnie. Facet z mlekiem to już patologia jakaś! :)

Mogliby mieć to tak na zmianę to może i szło by wykarmić :-D

A tak w ogóle to zauważyłam, że z moich znajomych to może 1 na 10 karmi piersią. I nawet ich dzieci nie chorują. Nie martwmy się więc z tego powodu niepotrzebnie :yes:

Najlepszą historią jaką słyszałam od znajomej jest ta jak ona w pracy (szpital) spotkała kobietę ze wsi, która karmi swoje niemowlę mlekiem krowim i mówiła, że nikt jej nie wmówi, że inaczej jest lepiej, bo ona tą swoją krowę karmi najlepszą paszą itd. :szok::szok: A i dziecko podobno ma się dobrze:szok:
 
Mój mąż też pytał czy z kartonu nie można i to było poważne pytanie :)
Czemu te dzieciaczki tak szybko rosną? A takie maleństwa kochane były teraz też będą kochane tylko juz takie starszaczki
 
dziewczyny z tym mlekiem krowim to jest tak ze kiedys nie bylo modyfikowanego wiec dawalo sie krowie. moj jest chowany na krowim co prawda ma loty czasem ale chlop wielki wyrosl i dosc inteligentny :).
 
Czy istnieje coś takiego jak lęk przed zaśnięciem?Walczymy z Jerzykiem od półtorej godziny i z jego histerycznym płaczem.Jak tylko wsadziłą go do łóżeczka to się zaczęło a w leżaku juz spal!!! Ja też wyję nad nim i nad swoją anginą.Ale mam już dość
 
Czy istnieje coś takiego jak lęk przed zaśnięciem?Walczymy z Jerzykiem od półtorej godziny i z jego histerycznym płaczem.Jak tylko wsadziłą go do łóżeczka to się zaczęło a w leżaku juz spal!!! Ja też wyję nad nim i nad swoją anginą.Ale mam już dość
Ja mam to samo z Zoska,ale od niedawna.Od jakiegos tygodnia musi zasypiac na hustawce....potem przeklada sie ja do lozeczka.
 
hej a ja sie musze pochwalic ze wozek poszedl w odstawke. Maciek nawet chetnie spi w lozeczku a Tomek, hmm no ten to akurat troche gorzej wszedzie tylko nie tam, ale jak widze ze jzu taki strasznie senny i przysypia gdzies to go klade do lozeczka.nie raz sa protessty ale ogolnie jestem z nich bardzo zadowolona.odpukac heh
 
U mnie KInga ma takie jazdy ze od tygodnia albo i ponad spi w wozku,jak dobrze usnie przekladam ja do lozeczka,ale po 10 sekundach placz,przekladam ja do wozka i spi do rana:)
Chociaz dzisiaj spala do 6 30 w łozeczku,nie wiem co jej sie porobilo:)1 noc od nie pamietam ilu:)
 
To u mnie zasypiaja na rękach, Przemuś lubi tez zasnąć w lezaczku i przekłada sie ich do łózeczka. W dzien nawet lubia spac w łóżeczkach ale w nocy jak sie ich spiacych tam polozy to spia dopóki sie nie obudza. Jak sie obudza biore ich do siebie i zasypiaja jak tylko poczuja poduszke :)

Tak w ogole to Przemus wazy juz ok 4200 a Milenka 3300. A tak sie martwiłam o Przemusia ze po szpitalu taki marny wyszedł, to za to teraz martwie sie Milenka ... choc w ciagu 2 tyg przybyło jej 500g.
 
reklama
WITAM!
po raz pierwszy od dawna się wyspałam...była tylko jedna pobudka o 4 i do 7 spali...ale jestem w szoku...
dalej kaszlemy ale robimy inhalację i jest poprawa...no i walczymy z katarem który jest najgorszy...
Rainmanka pamiętaj że dziewczynki są drobniejsze i maja inną siatkę centylową, skoro przybrała 500 g to super, nie martw się na zapas :tak:
Jedynka super że śpią już chętnie w łóżeczku :-)
Kurde no i marudzą a ja muszę zrobić inhalację i znowu będzie płacz-do usłyszenia
 
Do góry