reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

witajcie
o matko jestem pełna sił hi hi
wczoraj byliśmy na wizytach kontorlne badanie słuchu...masakra moje dzieci oczywiście nie moga powstrzymać się na 5 minut bez ruchu wrzasku kręcenia, badania wyszły w połowie,za rok do kontroli myślałam,że je rozszarpię, zrobiliśmy osg prywatnie oczywiście na szpitalnym usg wiecie ile czekałam jak powiedziałam,że chcę prywatnie...10 minut a jaka miła obsługa ku mojemu niepokoju wszystko gra,nerki, pęcherze,wątroba itp. idealnie także wrzaski nie sa brzuszkowe...jednak chyba są czortami

dziewczyny co do spania się nie wypowiadam dziś w nocy wyjątkowo wstałam tylo 4 razy...czasem w ogóle nie śpię także dziś jestem żywa,że hej
zajrzę wieczorkiem lecę sprzątać dziadek zabrał czorty na spacer, +10 pochmurnie, ale bez dzeszczu i wiatru
 
reklama
Gośka te Twoje telegramy boskie sa :DDD znó się uśmiałam z szybkości relacji, chyba powinnam się na takie przerzucić a nie tasiemcami zamęczać :p A co do badań to ja chyba tez zacznę zbierać kasę i ich gruntownie każę przebadać. rzeczywiście niemowlęta to powinny mieć taki wyświetlacz jak w komputerze w samochodzie - co szwankuje i jak temu zaradzić najlepiej jeszcze :D
Pauli, cudne kociaki :) A może ktoś ma ciuszki po parce, bo ja kupuję spor w szmateksach ( pewnie teraz będa przeciwnicy) no ale trudno tak trafić żeby dobrać coś podobnie. A marzy mi się takie ubieranie dzieci żeby było jakoś nawiązujące do siebie. Oczywiśćie nie cały czas ale ...
o kombinezonach myśłę intensywnie, ponoć teraz są obniżki w Croccodillo, no ale oni nie mają tego samego w dwóch wersjach kolorystycznych. Gemini, może dasz namiar na te dobrej jakośći niedrogie, widziałąm jakieś niedrogie na allegro, ale obawiam sie że to sztywna chińszczyzna, no i bez butków..

my wczoraj mieliśy zaległe szczepienie na gruźlicę, pani doktor powiedzialą,że wogóle nie widać że to wcześniaki. No nie widać....

ponawiam pytanie bo chyba nikt nie dotrwal do końca mojego postu prócz GOsi - czy Wasze dzieci tez są takie ruchliwe że nie da się ich nawet nakarmić? U mnie wszystko lata. ASia mnie dziś w nocy przestraszyła. Wstawałąm do WOjtka bo marudzil, patrzę na Asię a ona leży na brzuchu i się patrzy. Przekręciłąm na plecki, dostałą smoka i natychmiast odleciałą. Za drugim razem spała na brzuchu... Dziś podciągnęła się za brzeg łóżka po misia.... Chyba obniżymy łóżeczka o jeden poziom....

buziaki dla maluchów, słuchajcie jak macie jakieś namiary na promocje itp to może podawajcie, co?? A moze by jakiś wątek osobny założyć w tym celu????
 
Onna u mnie Wiktoria to żywe srebro. W nocy głównie śpi na brzuchu, czołga się po całej podłodze a do karmienia kupiłam jej taki plaskikowy fartuszek z rękawami, bo inaczej to masakra, wszystko do prania:) Zosia jest spokojniejsza ale widzę że powoli zaczyna się robić bardziej ruchliwa.
 
Gosia czyli mam rozumieć że nie tylko moje nie dają spać? Dziś bylo regularne darcie wg mnie bez powodu bo na chwile przysypiay, trochę sie rozgądaly a potem darły, Piszesz że Twoje tak bez powodu, hmmm ja sie zastanawiam czy z moimi wszystko ok, ale moze mają to samo co Twoje darciuszki z natury i już.
 
iws u nas też planujemy zakup sanek, myślę że jak dostaną na gwiazdkę to będą już sobie mogły pojeździć na przełomie roku.
pauli ślicznoty! My też uwielbialmy hello kitty :)
gosia z dwojga złego już lepiej żeby były czortowate niż chore. Cieszę się że badania wyszły dobrze, a i uszka na pewno mają zdrowe.
onna no jasne że nasze dziewczynki teraz są bardzo ruchliwe. Małe wiercipięty :))
Też miałam zaproponować taki temacik z promocjami, bo czasami nie da się wszystkiego wypatrzeć, a inne mamy mogą podpowiedzieć co i jak.
 
Niepokoi mnie taka rzecz. Ok godz abo i wiecej po jedzeniu ulewa sie im przezroczystym plynem, o zapachu kwasnym, czy to mozliwe zeby im sie takie cos az cofao? czy to moze byc refluks??
 
Olis wygląda mi to na refluks, bo to już nie jest ulanie dopiero wypitego mleczka, tylko ewidentnie cofanie treści żołądkowej. Koniecznie porozmawiaj z pediatrą o tym.
 
hej!! ja dzis sama znow i musze stwierdzic jedno. Dziewczynki nie ma co narzekac hehe. jak trzeba sobie dac rade samemu to sie da. Nie jest lekko ale co w zyciu jest lekkie. Oczywiscie wieczorami przechodze gehenne z darciuchami ale jak czytam to nie tylko moje dra sie bez powodu. Staram sie zeby wydarli sie do godziny 22 zeby w nocy spali i poki co jakos nam sie udaje wstawac tylko na karmienie. Nie zapalam swiatla, przewijam jak juz pampers pelen lub smierdzi :) zeby nie rozbudzac bo potem oczy jak 5zl i mega darcie przez 2-3h. wydaje mi sie ze dzieci musza sie wykrzyczec. No w dzien jest tez marudzenie, ale wieczorem to masakra. Moj musi z nimi sie wtedy uzerac bo ja boje sie ze mnie poniesie po calym dniu. My wlasnie wrocilismy ze spaceru i chlopaki jeszcze spia. chce ich zaprogramowac ze chodzi sie na spacerki ze kompie sie okolo 19 drze sie do 22 i potem lulu i rano troche patrzenia na swiat :) heh.zobaczymy co z tego wyniknie.Jutro ide do lekarza zwazyc chlopakow i zrobic cos z wysypka na buzi u Maciusia i jego kupkami.
co do ubranek z allegro to ja mam wszystkie uzywane, bo oni tak szybko z nich wyrastaja ze nie ma sensu kupowanie nowych drogich. Ja juz zaczynam wystawiac na allegro te z ktorych wyrosli lub nawet nie ubralam bo juz za male albo okazji nie mialam.

Pozdrawiam i zycze wszystkim pozytywnych mysli :)
 
reklama
dziewczyny podchwycilam temt promocji. zwracajcie uwage na gazetki z CARREFOURA . teraz maja promocje BUMERANG. kupujesz cos np za 4,50zl a w kasie na ta rzecz dostajesz bon zwrotny ( na zakup dowolnych rzeczy) na kwote 4 zl. ja tak sie zalapalam u nas w Krakowie na PAMPERSY PREMIUM CARE w kazdym rozmiarze. kupowalam w cenie 43 zl za paczke , ale do kazdej paczki przy kasie dawali bon na 20 zl. paczka wyszka mi za 23 zl. nie powiem wam ile tego mam;) ale gdyby u ktorejs z was w miescie byla taka promocja jeszcze to krzyczcie ja sie wysylkowo pisze na taka promocje;)

a dla wszystkich swiezych mam mam info. chetnie odsprzedam ciuchy po moich dziewczynach!!!! mam tego "tonę". urodzily sie na poczatku marca. wtedy bylo jeszcze zimno, wiec duzo ciuszków mam na taki zimniejszy okres jak wlasnie teraz sie zaczyna. ciuchy sa w większosci ze STANÓW (kuzynka meza zjezdzala akurat wtedy na stale do polski i zamowilam ciuchów na 4 miesiace;), ona mi dokupila reszte i tak dociagnelysmy do 6 miesiecy z moimi dziewczynami). ubranka mam w idealnym stanie, duzo mam tez nowych bo nie zdarzylam im tego wszystkiego ubrac. jezeli jestescie zainteresowane, chetnie odsprzedam tak jak to robie z justysia;) mam porobione zdjęcia wiec moge podeslac na meila nie ma zadnego problemu.
do odsprzedania mam: mam pajace welurowe, sukienki, spodniczki, bluzeczki, bodziaki, kombineozny zimowe, polary, spodnie, ogrodniczki itd.
jak cos to piszcie zapraszam!!!!!
 
Do góry