reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Leczymy rotawirusa..(...)

boze jakie wydatki sa to szok..co chwile cos..wozek nowy..foteliki..teraz bramki to ciuszki to mleko, pampersy! Szok! Przydalby sie jakis napad na bank albo wygrana w totka;)

Współczuję rota. U nas już też był, ale nie aż tak typowo objawowy i nie było z tym większych problemów. Tylko ja miałam potem jak się od nich zaraziłam to umierałam. Lepiej ja niż one. Ale dosłownie myślałam, że kończę życie.

A o wydatkach to nic już nie mów. Ciągle coś. Na mleku zbankrutujemy. Niby z nim tylko dwa posiłki ale coraz większe i na to samo wychodzi. Teraz jak będziemy zmieniać to na tańszą wesję Nana :) Pampersów jakoś mniej schodzi - ale może mi się zdaje bo nie przewijamy w nocy :) Nie wspominam o ubraniach: kombinezonach, śpiworkach, dobrze, że buty jeszcze takie nieusztywniane, paputkowe choć czuję, że i ten wydatek niedługo sie będzie szykował przynajmniej jednej.



A tak zmieniając temat...dziś przyszła mi myśl o sankach. Myślicie, że to już w tym roku będzie jakas frajda dla takich małych dzieciaków - niecały rok? Oglądałam nawet takie podwójne na allegro - nie wiem jednak czy będą rozumiały, że należy w nich siedzieć a nie schodzić, kręcić się i marudzić.
 
reklama
IWS na sanki jeszcze za wcześnie. My próbowaliśmy w ubiegłym roku ale dzieci jeszcze są zbyt "miękkie" i nie nadają się na wożenie na sankach.
A ubranka - polecam odkupywać używane. Jednak dzieci nie niszczą tak bardzo ciuszków, a kombinezony kosztuja po ok 300 zł dla jednego dziecka. masakra! Nasze ciuszki jeżdżą do naszej PAULI do Krakowa i obie jesteśmy zadowolone:)
 
Olis mamy dziurke 1cm miedzyprzedsionkami przykrytą tętniakiem który akurat tu pomaga. Po dzisiejszej wizycie jestem troche bogatsza w wiedze, bo fajna ta kobieta. Sprawa stoi w miejscu, ani się nie polepszyło ani nie pogorszyło.
I narazie mamy na kontrole w styczniu sie zgłosic i dalej obserwujemy.
I mówi żeby nie chorowała.
I jak najbardziej zaszczepic ja na pneumokoki, bo niewiem czy Ci ktoś mówił z taką wadą sczepienie jest darmowe.
 
iws..u nas sanki mielismy- dziewczyny mialy wtedy prawie 10 miesiecy i byla radocha. Nie wiem czy 8 to nie za malo?! Choc to zalezy od tego jak maluchy siedza.
My mamy wlasnie te podwojne z takim "pokrowcami cieplymi na siedzenia.

O tak sie prezentowaly....:-)
DSC03460.jpg

Ja tez odsprzedaje ciuszki...:tak: A kupuje duzo w przecenach...:tak:
pencil.png
 
iws..u nas sanki mielismy- dziewczyny mialy wtedy prawie 10 miesiecy i byla radocha. Nie wiem czy 8 to nie za malo?! Choc to zalezy od tego jak maluchy siedza.
My mamy wlasnie te podwojne z takim "pokrowcami cieplymi na siedzenia.

O tak sie prezentowaly....:-)


Zobacz załącznik 293400


Ja tez odsprzedaje ciuszki...:tak: A kupuje duzo w przecenach...:tak:
pencil.png

Bomba zdjęcie!!! Nasze teraz już coraz lepiej siedzą i podejrzewam, że do pierwszego śniegu będa jeszcze lepiej - koło 10-11 miesiąca będą. Takie właśnie sanki oglądałam, ale nigdzie nie było takich fajnych pokrowców do siedzenia. Można spytac gdzie kupiliście sanki?


A co do ubrań - jakbym kupowała wszystko nowe to już dawno ogłosilibysmy bankructwo. Kupuję uzywane (nie mieliśmy tego szczęścia by dostac od kogoś z rodziny). Kombinezony mamy akurat uzywane bo na moje dziewczyny ciężko dostac. Takie są drobniutkie. Nowe dostały to jak Sigma i Pi wyglądają :) i pewnie poczekają na sój czas :) Mając bliźniaczki trzeba być Królem Promocji :)
 
Bomba zdjęcie!!! Nasze teraz już coraz lepiej siedzą i podejrzewam, że do pierwszego śniegu będa jeszcze lepiej - koło 10-11 miesiąca będą. Takie właśnie sanki oglądałam, ale nigdzie nie było takich fajnych pokrowców do siedzenia. Można spytac gdzie kupiliście sanki?


A co do ubrań - jakbym kupowała wszystko nowe to już dawno ogłosilibysmy bankructwo. Kupuję uzywane (nie mieliśmy tego szczęścia by dostac od kogoś z rodziny). Kombinezony mamy akurat uzywane bo na moje dziewczyny ciężko dostac. Takie są drobniutkie. Nowe dostały to jak Sigma i Pi wyglądają :) i pewnie poczekają na sój czas :) Mając bliźniaczki trzeba być Królem Promocji :)

Iws...my kupilismy wlasnie na allegro. Byly bez pokrowcow i z ..Ja uwazam ze to swietna sprawa bo po pierwsze cieplo..na tym pokrowcu tez sie siedzi a po druge maluch w tym dosc cztywno siedzi. u nas nie bylo problemu zeby male sie wyslizgnely..:-).
Jesli tylko uwazasz ze malutkie beda do tej pory w miare pewnie siedzialy to ja polecam.
Zreszat to nie zakup na raz wiec jesli w te zime nie pojezdza to w nastepna bedzie jak znalazl..

A promocji w uk "w brud" wiec nie mam problemow z wyszukiwaniem fajnych rzeczy.:-)
 
Moj darek dziś stanął, stał sobie i bawił sie zabawką. Martwie się tym, on stoi na placach, nogi ma rozkraczone i zgiete, niewiem co moge zrobić żeby go usidlić, kule do nogi przyczepic zeby nie wstawal?
 
IWS na sanki jeszcze za wcześnie. My próbowaliśmy w ubiegłym roku ale dzieci jeszcze są zbyt "miękkie" i nie nadają się na wożenie na sankach.
A ubranka - polecam odkupywać używane. Jednak dzieci nie niszczą tak bardzo ciuszków, a kombinezony kosztuja po ok 300 zł dla jednego dziecka. masakra! Nasze ciuszki jeżdżą do naszej PAULI do Krakowa i obie jesteśmy zadowolone:)

justys!!!!! ty tu tak glosno nie mow gdzie twoje ciuszki jezdza bo mnie ktos jeszcze podkupi;))))
kitty.jpg
a dziewczyny w ciuszkach od justyny wygladaja tak!;) (tu akurat w bezrekawnikach)
 
Ja też kupuję dużo na allegro, w ubiegłym roku znalazłam świetne kombinezony, tanie a bardzo porządne. Byłam w szoku, że w tej cenie można dostać taki produkt. Teraz też znalazłam fajne i tanie, ale to już był sklep internetowy. Kupując nowe rzeczy w zwykłych sklepach to można zbankrutować. Byle spodenki kosztują 50zł :eek:

Pauli boskie modelki masz :-)
 
reklama
PAULA nie stresuj sie bo i tak juz masz u nas najpierwsze pierszeństwo:))) Wiesz o tym doskonale:) A dziewczyny są cudowne:)
GEMINI inaczej bysmy nie dały rady finansowo wyrobic na ciuszki... Wszystko takie drogie, że masakra! Nie wiem czy to kiedys sie zmieni:( Ale dobrze, że są czasami wyprzedaże:)
 
Do góry