reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze forumowe maluszki - radości i troski związane z wychowaniem bliźniąt.

Mati - no najgorsze jak nie ma objawów, trzymajcie się i oby tym razem leki pomogły, szkoda, że musicie kisić się w chacie:baffled:
Oznajmiam wszem i wobec, ze moje dzieci dziś przespały cała noc tadammmmmm, do 6 rano, potem jeszcze meczko i do 7 spali jeszcze - jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!:szok: Ale wczoraj tez cały dzień w żłobku byli więc sobie i popłakali i sie pobawili no i krótko spali więc pewnie dlatego ale dla mnie to rozkosz, od 4-5 już sie budziłam z przyzwyczajenia i byłam zdziwiona, że w łóżeczkach cisza.

Przymierzam sie do kupna łóżek juz takich większych, chce kupic takie Łóżko NEO N20S 180/90 SZUFLADA MATERAC wysyłka 48h (4060348061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to zielone bo będzie nam pasowało do wystroju. Poza tym ta barierka boczna jest wyjmowana i w dzień mozna usunąć, a na noc załozyć w dowolnym położeniu, np na środku łózka. Ciekawe czy będa chcieli w nich spać:confused: no i nie będzie stabilizacji tzn będa mogli wyłazić i tez sie zastanawiam jak to będzie, szczególnie podczas usypiania.
A wy juz kupujecie większe łózka?
 
reklama
no i musi być szuflada, żeby pochować pościel czy zabawki, te autka co kiedys linkowałam nie mają i to je zdyskwalifikowało, no i były za duże trochę, bo wiele elementów tam niepotzrebnie wystaje, a ja salonów nie mam niestety na takie bajery.
 
Milenka ma juz sie dzis o wiele lepiej tzn nie kaszle wcale , ogolnie to wsumie zadnych objawów nie miala, poprostu taki antybiotyk jak amotaks na nią nie działa w porownaniu do tego co dostawala w zeszlym roku w szpitalach, do czwartku mamy antybiotyk wiec jakoś sie przemeczymy
Niuleczka wlasnie szukam lozeczek dla maluchow, te twoje super ale za drogie jak dla mnie, coprawda czekamy na kase za dzieciaki mowie o uldze chyba ok 2200zl ale wydatkow mamy sporo
 
No moze nie są najtańsze ale mają to co musza mieć moje łózeczka, a na allegro to były jedne z tańszych z szufladami i materacem. mój mąż handlowiec bedzie dzwonił i negocjował:tak:, moze przy dwóch sztukach będzie taniej i poza allegro zobaczymy. Jesli dla Ciebie np szuflada jest zbędna to sa tez takie i wtedy sa tańsze. Trzeba niestety pomyślec jeszcze o nowej pościeli kołdry, poduszki, poszwy, prześcieradła - wszystko x2, a prześcieradła to nawet i 4 by sie przydały:baffled:
Ja to bym dzieciom nieba uchyliła ale fakt, kosztuja nas gady dużo:baffled:

aaa i trzeba patrzeć na nośność stelaża, bo te co linkowałam maja udźwig do 90kg, dla mnie to ważne jakbym musiał z kórymś spać.iektóre maja udźwig do 60kg. Biore też materaz na 90cm, bo 80cm to jednak troche mało, no i dł. 180cm zeby w razie potrzeby spać z nimi. Mam nadzieję, że starcza na długo i że będa w miare porządne.
 
Ostatnia edycja:
Niuleczka ja niestety w pierwszej kolejnosci musze patrzec na wymiary bo dzieciaki jeszcze dlugo beda miec razem pokoj a niestety ten pokoj jest naprawde bardzo maly, i tak juz zamienilismy sie pokojami bo sypialnia nasza jeszcze mniejsza
 
Lola domki sa piekne, no w tym roku jedziemy do Trójmiasta ale kto wie , moze za rok Łeba
My juz zdrowi, no Miłosz jeszcze zaczoll kaszlec, ale poki co nic zlego sie nie dzieje, syrop i inhalacje pomagają, jutro kontrola wiec zobaczymy, dziewczyny dzis jade siebie obkupic, jak ja to uuwielbiam:-)
A to moi pomocnicy na dzialeczce 20140329_173830.jpg20140329_172833.jpg20140329_151729.jpg jeszcze o tej porze nic nie kwitnie ale juz niedlugo bedzie kolorowo
 

Załączniki

  • 20140329_173830.jpg
    20140329_173830.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 48
  • 20140329_172833.jpg
    20140329_172833.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 46
  • 20140329_151729.jpg
    20140329_151729.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 49
Sliczni pomocnicy Mati!
Moi tez chetni do pomocy. Wczoraj chcialam odkurzac to mi Cianek z reki odkurzacz wytargal i stoi z wlaczona rura i 'odkurza'. Mysle niech sie bawi to ja co innego zrobie ale gdzie, chcial bym na niego patrzyla bo inaczej krzyk a braciszkowi nawet kabla nie pozwolil dotknac. Och te dwulatki!

Wczoraj do glowy ze soba dostawalismy bo padalo i cale popoludnie w domu. Ja na prawde podziwiam te z was co nie maja/nie mialy jak wychodzic z domu, dla mnie to kleska!
 
cailina - Ty nam tu nie o odkurzaczu tylko o tym swoim nowym domu opowiadaj! :-D Juz na swoim?, jak samopoczucie, wsystko zrobine czy jestescie w toku?

Lola - super, te domki, ładnie urządzone, rozumiem, że to Twoja ręka?;-)

A my po 3 dniach w żłobie juz z gilem, załamac sie idzie normalnie. Trzymałam ich prawie 2 m-ce w domu, i nic to zmieniło:baffled: Dzis zamówiłam inhalator, rozumiem, ze bez recepty tylko sól fizjologiczna wchodzi w grę? a cos na katar może ?
 
reklama
Dziewczyny przygarniecie mnie??? Moje bąble już skończyły rok więc pora zmienić forum, co prawda ostatni nie udzielałam się za dużo bo czasu brak na wszystko.

Niuleczka - jeśli mogę coś podpowiedzieć w sprawie łóżka to szuflada oczywiście rzecz oczywista, ale moim zdaniem lepiej sprawdzi się takie łóżko które ma dwie szuflady pod spodem. Moja córka ma właśnie takie i w jednej trzymam pościel a w drugiej ma miejsce na zabawki, a łóżko w ogóle jest takie, że można zrobić z niego piętrowe.

Lola - domki super:)

Mam pytanie czy któraś z Was ma wózek baby jogger city select bo zamierzam taki kupić tylko jak go oglądałam w sklepie to wydaje mi się strasznie sztywny i nie wiem czy to tylko moje odczucie takie czy rzeczywiście jest taki.

Mati - pomocnicy super, moja Lenka dziś na działce to chciała wyrywać kwiatki.
 
Do góry