reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

reklama
no to coraz więcej dzieciaczków śmiga:-) brawa wielkie
u nas rozwój mowy coraz lepszy - gaduła rośnie ze hej
na dziękuję kiwa głową, zamiast "kici kici" woła "ciiciicii"
no i teraz trenuje sylabizowanie z literką "K" więc mamy coś jak "kakakiiikekeke"
a najgorsze to chcenie wszystkiego samemu - sam się nakarmię, sam sobie buty założę, sam sobie zęby wymyję - a nie wychodzi i nerwy
 
Renia, naprawdę ciesz się, że robi się z Tymka taka Zosia samosia - zwłaszcza jesli o jedzenie chodzi. Mój starszak do dziś ma z tym problem, bo przecież jedzenie to nuda i nigdy go właśnie samodzielne jedzenie nie kręciło:confused2:

U nas też odkrycie literki "k" i jest koko i temu podobne ;-) A poza tym nic a nic zrozumiałego ;-)
 
U nas wielkim wzięciem cieszą się samochody:tak::tak::tak: na które ika mówi....paaaaaje albo paaaaada w zależności od nie wiem czego:-D:-D:-D:-D:-D
W niedziele oglądała z Tatą formułę i cały wyścig przegadała paaaada paaaaaada.... poza tym jest kilka słówek i resztę pokazuje.
Czyta też książki na głos...(chyba rodzicom) ale jest to ogólnie ujmując takie skrzypienie..:-D:-D:-D:-D niestety kiedy próbuję ją nagrać to się ustawia do zdjęcia...muszę ją kiedyś z cichacza namierzyć:tak::tak::tak::tak::tak:

no i moje dziecię wkońcu wykonuje jakieś gimnastyki i wpadło na to że jak się ją kładzie spać zwłaszcza w południe to ona może sobie usiąść...wobec czego usypia w dziwnych pozycjach jogi:-D:-D:-D pojękując od czasu do czasu że jej niewygodnie:-D:-D:-D:-Ddopiero wczoraj wpadłam na to żeby sprawdzić o co chodzi z tymi pojęknięciami przez sen...i w szoku byłam:szok::szok::szok:...dziecko spało na żulika normalnie na siedząco z jedną nogą za szczebelkami i buzią w kocyku..:-D:-D:-D
 
No ja nie chcę nic mówić, ale zdaje się, że Ika wie, że Łucek powinien już być na świecie i zabrała się za prezentację kumulowanej przez 13 miesięcy wiedzy... pewnie jutro wstanie, pojutrze pójdzie sama, a za tydzień oznajmi rodzicom, że się do przedszkola zapisała:-D
 
Ika ty to potrafisz człowieka zadziwić, :-D:-D :eek::eek:nie ma to tamto

Tymi wielkie brawa za samodzielność :-):-):-):-)

Emilka ostatnio też domaga się swojej łyżeczki,czasem coś włoży do buzi ,znacznie więcej jedzonka lata w powietrzu ale grunt,że kuma :laugh2:
 
reklama
Dziewczyny jak Wasze pociechy zaczęły chodzić to po jakim czasie byłyście z nimi u ortopedy ( jeśli w ogóle byłyście ) i po jakim czasie?
 
Do góry