reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Post Ika ruszy na nozkach szybciej niz myslisz..
Ika to anioleczek nie chce aby mamusia z Luckiem w brzuszku musiala za nia ganiac , sprzatac :tak:
 
reklama
Post - już nasze dzieciaki wezmą Ikę za niecały mc w obroty, to na drugi dzień będzie śmigać jak szalona:tak:;-)
a pozatym - to naprawdę u Was się dobrze teraz składa że Ika taka spokojna, bo uwierz , naprawdę ciężko byłoby z Łuckiem śmigać za wchodzącą w każdą szparę Ikę. Chociaż i tak tego nie unikniesz przed rozwiązaniem, Ika pewnie lada moment ruszy, jak nie na kolanach to na dwóch nogach...będziesz miała rozruch przed porodem:-)
 
Post, wydaje mi się, że skoro Ty nie widzisz nic niepokojącego i Wasza lekarka tak samo, to naprawdę z Iką jest wszystko ok. Jeśli chcesz mozesz ją oczywiście przeciagnąć przez ten kierat, który myśmy z Florką przeszły, tylko moze okazać się jak u nas, że postraszą na maksa, a okaże się summa sumarum, że nic się nie dzieje wielkiego... ćwicz z nią, owszem, bo nawet jeśli nei będzie raczkować, to się przynajmniej dziewczyna rozrusza i nabierze sił na chodzenie:tak:

A moje dziecko jest właśnie w trakcie karczemnej awantury o to, że pół godziny temu zmusiłam ją do zmiany pieluchy:-p Siedzi niby się bawi, a co sobie przypomni to wrzask:wściekła/y: Ale za to ją pochwalę, że jak nei wrzeszczy to usiłuje klocki do garnuszka przez otwory wkładać:szok: Czyli po pół roku w końcu załapała, że to nie jest tylko nocnik do wyciągania klocków, ale te dziury po boku jednak do czegoś są:-):-):-)
 
Olga teraz będzie małą elegantką.
Emilka woli wyciągać wkładania domaga się ode mnie.Młoda mi od wieczora zagorączkowała ma 38,3 ,nie wiem czy choróbsko się rozszalało czy to może na upragnione zęby
 
jejku ale fajne te wasze bąble :-D:-) opisy mamus tez niczego sobie :-p

Wercia mowi daaaaa, papa i pokazuje; bam, mama, tata, w piosence pokazuje "ja" paluszkiem :-) tuduuuu jak cos zainteresuje; tiktak na zegar; tu, tam; jak cos chce to nie da sie przeoczyc ;-)
zaczyna kumac; mowi tak wczoraj "baba papa" i tak w kolko jak moja mama poszla; czyzby zaczynala zdaniami gadac? :confused:
tez mi ostatnio awantury robi i opierdziela, taka mala a juz sie panoszy :cool2: a jak cos zabiore, ło matko, nie podchodz; lzy na zawolanie;
na haslo "tulimy" przytula co tylko ma; tulimy misia- tuli misia, mame- mame itd starsznie to slodkie;
ucze ja pic z kubeczka :-) zachwycona jest tym
turla sie po lozku jak nakrecona i probuje pupe do gory podnosic,ale tylko na nszym lozku, panele chyba ja wkurzaja
 
Wercia, kurczę Ty to wygadana jesteś:-)

Kasia, Olga Ci tak od razu z tą ściereczką załapała? Bardzo przydatna umiejetność:-D

Izabelka, Florka też długie tygodnie podnosiła pupę i pełzała tylko po łóżku - myślę, że bała się podłogi, że twarda, ogromne połacie etc. ale po paru pierwszych guzach w końcu załapała, że na podłodze fajniej, bo można dostać co się tylko chce:-D:-D
 
muse ja wiecej na lozko klasc, a potem moze jakis materac na podloge?
z ta sciereczka tez zobacze hehe przydalo by sie :-p
 
reklama
Surv, sama od siebie:-D Wzięła ściereczkę przyłożyła do buzi, no to powiedziałam, że ślicznie buzię wyciera i jeszcze pokazałam, że trzeba tak przetrzeć i potem już sama. A cieszy się, że hej:-D
Wercia, ale jesteś wygadana dziewczynka:tak:Super!

U nas hitem kąpiele z bratem. Patrzy jak w obrazek i śmieje się całą sobą:-D
 
Do góry