reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

reklama
u nas tez dosc ciekawie bo maly to rajdowiec. wstaje, chodzi przy meblach a jak potrzebuje speeda to wlacza postrzelonego komandosa:-Dogolnie jest super gdyby jesczez mozna bylo wylaczyc czasami tryb marudzacy i wsciekajacy sie:baffled:apetyt tez w miare dopisuje, chociaz najbardziej smakuja mu nasze obiady:tak:
 
brawo dla Miska i Olgi!!
Moja ostatnio wciąz maszeruje przy kostce edukacyjnej, wstaje przy niej ,opiera się rękami, popycha i idzie na nózkach przez pokój:-)
i za rączki dwie też chodzi, ale jak jej się spieszy to na kolana i do przodu:-):-D
 
Olgusia, Misiu - brawo:-):-):-)

Julka od rana zgrzyta zębami:szok::szok::szok: O Jezusie Brodaty:tak::tak::tak: Przebiła jej się górna jedynka i strasznie ją to cieszy, a mnie doprowadza do szału - to zgrzytanie naturalnie:baffled::baffled::baffled: Świetna zabawa:-):wściekła/y::tak::-D:szok::baffled::angry::happy2::cool2::confused::nerd::no:
 
Olga brawo!no teraz to jesteś kolejna do samodzielnych kroczków:tak:
Magdzik boje się juz jak małemu sie przebija jedynki bo ja strasznie nie lubię zgrzytających zębów:baffled:
Pabla a spróbuj małą wziąć za jedna rekę u nas tak było, że chodził za rączkę a teraz już sam śmiga i to dość sprawnie:tak::tak::tak:nawwt nie wiem kiedy tak się nauczył chodzić, z dnia na dzień pokonuje wiekszość dystansu na 2 nogach a nie na czworakach:tak:
 
Kicrym - mam wrazenie że ona jeszcze nie gotowa na jedną rękę ani na samodzielne chodzenie, dam jej jeszcze czas, oby do września ruszyła przed żłobkiem.
Kubulek już pewnie był gotowy na samodzielnosć dlatego tak Ci szybko ruszył:-)
 
Olga zuch dziewczyna brawo:tak::tak:
Magdzik
u nas tez Misiek jakis czas zgrzytal wr ale szybko mu przeszlo:tak:
Kicrym ja zauwazylam ze Mis robi wszytsko po Kubusiu jakies 2 tyg sprawdzilo sie przy stawaniu ,raczkowaniu wiec moze i przy chodzeniu sie sprawdzi:tak:
Pabla mysle ze Lenka 2-3 tygodniei ruszy moze nawet szybciej:tak:
 
Pabla, ja też nie widze, żeby Olga była zdolna/gotowa na pójścia samej albo za rączkę na 2 nóżkach:tak:Też jej daję czas do września - do wyjazdu na wakacje:-)
 
reklama
Olgunia brawo!!
Pabla u nas pani dr powiedziałą zeby śmiało za jedną rączkę łapać i tak kilka kroczków - nie przemęczać
Tymek stoi jak się patrzy, przy pchaczyku popitala więc teraz musimy go uczyć łapania równowagi
lekko nie jest bo on zaraz robi bach na kolanka i raczek;-)
Magdzik u nas to zgrzytanie też czasem mu zaskoczy i tak wkurza matkę - brrrrrr
Misio dajesz czadu z tym chodzeniem - dziś czekam na wieści że 5 kroczków zrobiłeś:happy2:
 
Do góry