reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Kasia serio:tak::tak::tak:miałam się Ciebie pytac czy Olga spała od maleńkiego z Mikim w pokoju:happy2:bo planujemy 2 dziecko ale mamay tylko 2 pokoje więc kolejny bobas będzie musiał byc z Kubą no i nie wiem jak rozwiążemy problem spania noworodka z takim 3 latkiem:baffled:
 
reklama
Kicrym, na początku 8-9 miesięcy - Olga spała z nami w sypialni, a potem siup do Mikiego i o dziwo nie było z tym żadnego problemu. Miki ma bardzo twardy sen, jak zaśnie to śpi i nieraz Olga przebudzała się w nocy i płakała a ten spał spokojnie. No chyba, że wyła długo, to się przebudzał, ale nie robił awantury;-)
 
opozniona jestem w tym watku straszliwie i nie bardzo wiem co i jak ale pochwale sie ze moje dziecko tydzien temu zaczelo chodzic juz na calego:tak:
jesli chodzi o mowe to mowia mama, dada, baba, pep (smok) no i daj:tak:aaa i najwazniejsze to NIE!!!
jeste tez przezabawymy bo nauczyl sie tanczyc, mama sie smieje ze tanczy jak jozin z bazin:tak:
 
Macius to ostatnio podskakiwał śmiesznie przy lustrze,a może tańczył:confused:
W każdym bądź razie skakał,klaskał i się chichrał do lustra:-D
No i ładnie mówi brum brum jak jeżdzi jakimś autkiem,albo stoi za kierownicą prawdziwego,a jak widzi psa do rabi hał hał,z resztą jak wczoraj pokazywaliśmy mu króliczki to najpierw robił sii -tak jak na kotka a później hał,widać ,że nie ważne dla niego co to za zwierzę,ma szczekać i już!:-D
 
reklama
Do góry