reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

oszywiście, pochwalimy się jak zdjęcia zrobię
ale butki zwykłe bardzo i nie uziowe...bo żadne mi się nie podobały:no::no::no::no: wszystkie jakieś takie nadziabane aplikacjami a jak już ładne to 100 zł jak nic...to lekka przesada jak na buty na 2-3 miesiące:szok::szok::szok::szok: zwłaszcza jak z kaską krucho:tak::tak::tak:
 
reklama
gratuluję wszystkim dzieciaczkom nowych umiejętności:
Werci - raczkowania
Adasiowi - pierwszych kroczków
Florce - samodzielnego stania
Oldze - chodzenia
chyba nikogo nie pominełam...
u nas doskonalenie nauczonych już umiejętności, chodzenie, bieganie, wdrapywanie się na wszystko.
na wyjeździe kolejne rany - jak szalała na łóżku to zamiast w poduszkę rzuciła się głową na szafkę i warga górna napuchnięta i rozwalona, krew się znów lała...
i coraz więcej rozumie, jestem naprawdę zadziwiona - mówię przynieś balonik - Lenka przynosi balonik, bawiła się taką zabawką, którą nazwaliśmy stefan i już na drugi dzień pamiętała który to stefan....
ale NIE WOLNO - wciąż nie rozumie:crazy:
 
Pabla to chyba w normie,bo jak ja mówię nie wolno,to Maciek tym bardziej to chce zrobić:sorry:,a jak coś weźmie i mówię oddaj,to przynosi,niby daje,ale zaraz z tym ucieka:-p
Adaś gratulacje !! dzisiaj pierwsze kroczki,a za dwa dni mama Cię nie dogoni:tak:
Florka brawo za to samodzielne stanie:tak:,no i wycieranie noska też niebanalna umiejętność.
Olga no i racja- mama jest zawsze the best!:-D
Wercia gratuluję pierwszych raczków!
Post no to czekamy na foty. Z tymi butami to rzeczywiście niemała przesada,dzisiaj oglądałam właśnie takie jesienne trzewiczki,ale cena mnie na łopatki rozłożyła -179 zł:szok::szok::szok::szok: te tańsze 159zł:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
No nic my narazie mamy adidaski rozm.22 jeszcze w Anglii kupione,a przedwczoraj w komisie kupiłam trzewiczki skórzane Next za całe 26 zł,niby urzywane,ale całkiem jak nowe:-):-):-)
 
Pabla, sądząc po Florce "nie wolno" nasze dzieci doskonale rozumieją, tylko, że ich zdaniem oznacza to zwrócenie uwagi na coś wyjątkowo atrakcyjnego:-p:-p:-p U nas też dzisiaj jęczenie o wszystko, łącznie z owym gwoździem w ścianie:wściekła/y:

Jula, gratulacje wielkie, a rodzicom serdecznie współczujemy, bo najwyraźniej mała już zajarzyła, że inteligencją rodziców rozmiękczy na maksa, i teraz wystarczy tylko błysnąć jakimś genialnym patentem i zrobią wszystko, co się chce:-):-)
 
Pabla i u nas zakazy są szelmowsko wyśmiewane
no i te sztuczki cyrkowe czyt. wdrapywanie się na wszystko (z wielkim zamiłowaniem na sofę w pokoju) już nie raz zakończyły się guzem, strachem i wielkim rykiem:tak:
a dziś stanął na koniku bujanym i dał nura w ..... podłogę:szok:
całe szczęście, że na nic się nie nadział a pikowanie było przerażające
 
Pabla u nas wdrapywanie to także podstawa:sorry:i w przypadku Kuby to jestem pewna że on nie wolno rozumie tylko tak jak Surv pisze wiąże się to z atrakcyjnymi rzeczami i dalej to robi:confused2:aczkolwiek mam w kuchni niska półke z talerzami i kilka razy podniosłam głos, odsunęłam od szafki i teraz jak powiem nie wolno to tej szafki nie otwiera:tak:no i działa wreszcie chodź bo mama idzie papa:tak:bierze nogi za pas i leci do mnie:tak:
Post jak masz blisko do Smyka to były fajne wyprzedaże:tak:buciki skórkowe za 49zł oczywiście przecenione :tak:no i nasze sandałki kupione w połowie czerwca juz staja się za małe:sorry:także góra 2 miesiące w nich pochodzi:eek:
Madzia 22:szok::szok::szok:u nas 19:tak:
 
U nas nie wolno działa tylko w stosunku do syropu dziadzia (na mebelkach stoi flaszka lecytyny) i gazety z programem też dziadzia - wie, że nie wolno ruszać;-):-D Dziadziu wzbudza respekt, choć dla wnusi zrobiłby wszystko
 
Adas brawo,pierwsze koty za ploty:tak:
Florka gratulacje ze wycieranie noska i za samodzielne stanie:tak:
Wercia no lepiej pozno niz wcale;-) Gratulacje:tak:
Post jesli bedziesz miala sile wklejaj fotki:tak:
Olga mozesz przybic piatke Misi, mama to lekarstwo na wszystko:-D

Dziewczyny u nas z "nie wolno" to samo. Jeszcze patrzy prosto w oczy robi to co zakazane i sie cieszy:eek: Teraz szal jest z szafkami ktore nauczyla sie otwierac:tak:Wdrapywanie sie na rozne przedmioty tez jest fajne.
 
reklama
Kicrym...no właśnie w smyku już nic nie ma oprócz typowo chłopięcych bucików...jkedne cudne były i już prawie Łuckowi chciałam kupować:-D:-D:-D:-D:-D:-D a dla dziewczynek
kicha...
 
Do góry