reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

Hehehe, no ja na szczęście nei jestem the best:-p - jestem etatowym potworem, co egzekwuje, zmusza i nagina nieugięty kark uparciucha:-)

Adaś, brawo! Mamie, mimo wszystko, zazdroszczę, ponieważ tracę nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze uda mi się odgiąć:-p:-p

Florka za to już całkiem pewnie stoi sama...dopóki nie przypomni sobie, że w zasadzie nie umie stać:-D No i z okazji kataru nauczyła się nowej cennej umiejętności - wycierania nosa - w jej wykonaniu to raczej rozmazywanie zawartości nosa, ale widzę, że się stara;-)
 
reklama
Jula sama wyciągnęła oba szczebelki z łóżeczka, wydostała się z niego i..........przytuptała do mocno zdziwionych tym faktem rodziców. Mina zadowolonego i usytasfakcjonowanego dziecka bezcenna, tak samo jak opad szczęki rodziców. Co tam, że zasnęła o 21.30 i to ze mną na łóżku - tego triumfu na jej twarzy nie zapomnę chyba do końca życia:-):-):-)
 
Jula sama wyciągnęła oba szczebelki z łóżeczka, wydostała się z niego i..........przytuptała do mocno zdziwionych tym faktem rodziców. Mina zadowolonego i usytasfakcjonowanego dziecka bezcenna, tak samo jak opad szczęki rodziców. Co tam, że zasnęła o 21.30 i to ze mną na łóżku - tego triumfu na jej twarzy nie zapomnę chyba do końca życia:-):-):-)

:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: Magdzik no nic innego mi nie pozostaje jak wieeeeeeeeeelki szacun dla Julci:-D:-D:-D:-D:-D:-D aż się boję pomyśleć, czym może Was zaskoczyć córcia np. w wieku 6 lat:-p:-p:-p:-p:-p
 
Adasiu gratulujemy pierwszych kroczków:tak:
Olga ach ty mamicycusiu;-)no ale kiedy się nie ponosić jak nie teraz:-p
Florcia no no ty to już powazne umiejętności nabywasz, teraz tylk chusteczkę do kieszeni i mama ma luz:-p;-):-D
Jula:szok:z ciebie to na prawdę mały terminator;-):-D:-D:-DMagdzik u nas też Kuba ciągnie za te szczebelki ale one tak mocno siedzią że nawet ja ich nie ruszę.Ale i tak ciągnie w złą stronę:-Dmasz zdolną córę:tak:
 
Brawa dla Adasia za pierwsze kroczki i braa dla Florci za samodzielne stanie.
Magdzik rośnie wam mała spryciara, nie zla jest, wyobrażam sobie jeskie mieliście miny
 
Miny rodziców....bezcenne...szkoda że Wam Julka zdjęcia nie zrobiła:-D:-D:tak::tak::tak:
Brawo Terminatorku

A dzisiaj przyszły pierwsze buciki Dominiki...jesienne...troszkę zdziwiona była ale nie przeszkadzało jej to zapitalać oczywiście trzymając się za rączki....,muszę przetestować z chodzikiem:tak::tak:
Ale narazie jedzonko i spanko :)
i mama też się musi wyciągnąć bo coś brzuch się spina
 
reklama
Do góry