reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

reklama
no niezle niezle!
Wera wczoraj nareszcie słomkę skumala i wypila :tak: kolcki tez gora, bo po co sie meczyc :-p po tatusiu na skroty hehe
 
drogie mamy, mam dwu i pol miesiecznego glodomorka - terroryste, zartuje ale juz nie mam sil. co 2, lub 3 godziny jest glodny, czy moge juz dodac choc lyzke kleiku ryzowego do wieczornej butli zeby troche dluzej pospal?
 
Mummy jak mój Maciek był taki mały to też jadł co 2-3 godz,w nocy też,więc chyba po prostu głodomorki się nam trafiły,a może to całkiem normalne.Ja na twoim miejscu poczekałabym z kleikiem jeszcze chociaż miesiąc,bo dla takiego małego brzuszka może być to za ciężkie,kleik jednak troche zatyka.
 
Mummy, Madzia dobrze pisze, poza tym nie ma żadnej gwarancji, że lepiej będzie spał. Obydwoje moich dzieci tak jadło jak Twoje - musisz przeczekać:sorry2:
 
reklama
Mummy i ja cie nie pociszę, mój synek tez taki głodomorek był:tak:na cycku w nocy potrafił wisie ze 40 min ale z czasem się unormowało:tak:radze przeczekac żeby potem nie wstawać do płaczącego z bólu brzuszka dziecka:tak:
Olga gratuluje i witam w gronie tuptusiów, a mamusi życzymy dobrej kondycji :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry