reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

chodzik w 5 miesiącu życia?? szok:szok:
biedne bioderka:zawstydzona/y:
kicrym moj Tymi też się pręży i aż trzęsie z nerwów jak coś chce
my z mężem spokojni więc te zachowania mnie zadziwiają
tłumaczę to po prostu rozwojem - emocje już się w nim kotłują:-) taki mały człowiek z humorami i własnym zdaniem
 
reklama
Chodzik w 5 miesiąću:szok::angry:??Ludzka głupota nie zna granic:no2:
powiem Wam, że Oliwka też czasami się napina. Zgina prawą nóżkę, włoży ją pod lewą nóżkę, złoży ręce i napina się tak jakby chciała zrobić kupkę:baffled: Dlaczego tak robi nie mam pojęcia, ale przy najbliższej okazji zapytam się pediatry pediatry
 
Ewelinka, koleżanka była z tym u pediatry i pediatra twierdzi, że dziecko pielucha drażni i to rodzaj masturbacji dziecięcej:szok: Florka robi tak bardzo często, ale kurczę nei wydaje mi się, zeby to było to....jakoś na zadowoloną nie wygląda, przeciwnie.....ale może rzeczywiście od pieluchy, która ją drażni ma jakiś lekki stan zapalny? Zapomniałam ostatnio swojej lekarki spytać, ale zrobię to przy najbliższej okazji
 
Ewelinka, koleżanka była z tym u pediatry i pediatra twierdzi, że dziecko pielucha drażni i to rodzaj masturbacji dziecięcej:szok: Florka robi tak bardzo często, ale kurczę nei wydaje mi się, zeby to było to....jakoś na zadowoloną nie wygląda, przeciwnie.....ale może rzeczywiście od pieluchy, która ją drażni ma jakiś lekki stan zapalny? Zapomniałam ostatnio swojej lekarki spytać, ale zrobię to przy najbliższej okazji
O tym, że pielucha drażni, to nie pomyślałam, ale coś w tym może być, bo jak zakładam czystą pieluszkę to mała cały czas próbuje ją zdjąć, dopóki nie zapnę jej body, albo nie założę piżamki.
 
o to u nas przy przebieraniu istny koszmar,bo dziecko ledwo co położę już się odrwaca i wstaje,zabiera pieluchę,w ogóle się ubrać nie da i sie wyrywa diablątko małe:crazy:
 
reklama
Mis mi dzisiaj obsikal twarz...ale od poczatku;-)
Mamy z M taka umowe ze jak Mis sie budzi on go przebiera bierze na dol i sie nim zajmuje do 8-9.Dzis Mis wstal o 6 M poszedl do wc ja chcialam byc dobra zona i zdjelam malemu pieluche gadam do niego M wrocil z toalety i mowi nasikaj na mame i wiecie co z kilka sekund nasikal mi na twarz:baffled::sorry:
Niezly maly cwaniaczek;-)

Problemy z przeb:baffled:raniem pieluchy mamy straszne czasami minie kilka jak uda mi sie zalozyc nowa
 
Do góry