reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieciaczki i wszystko o nich.

o, Renia, to i u mnie te kupy niby normalne, ale nie całkiem....dziś na szczęście tylko 3:eek:
Mała w ciągu dnia ok, po kąpieli wypiła kaszkę, dałam Ibufen i śpi.
No to moja to naprawdę jakaś cyganicha rośnie - wystarczy się do niej usmiechnąć, powiedzieć miłe słowa i szczęśliwa przeogromnie i zadowolona, śmiechy, chichy.....dziś na spacerze byliśmy w knajpce pod parasolami i młoda oczywiście na postoju darła buzię, obok nas siedziała rodzinka z 2,5 letnim synkiem, ten synek do leny podszedł, zaczął jej śpiewać piosenki a ta cwaniara od razu śmiech, zadowolonie i rączki do niego wyciąga cała w skowronkach......
 
reklama
pabla jak fajny adorator to czemu ma się nie pouśmiechać i poczarować:-)
no i grunt, że kupki normalnieją i jest spokojniejsza:tak:
 
Pabla ja też jestem pewna, że to zębuchy;-)
u nas 3-4 kupy to norma dzienna;-) Antoś wyciąga rączki, ale tylko do znajomych i jak się cieszy strasznie kręci stopami:sorry: myślałam, że to jakiś tik nerwowy, ale kumpela rehabilitantka powiedziała, że dzieci tak okazują radość:laugh2:
 
Kate - i moja kręci stopami:szok::tak: myślałam że to jakieś jej fanaberie, ale proszę...okazuje się że to normalne....
a najbardziej mi się śmiać chce jak leży, bierze rękami swoją stopę przed oczy i kręci nią w każdą stronę i uważnie ogląda:-D:-D:tak::tak: padam wtedy ze śmiechu:laugh2:
 
;-) Antoś wyciąga rączki, ale tylko do znajomych i jak się cieszy strasznie kręci stopami:sorry: myślałam, że to jakiś tik nerwowy, ale kumpela rehabilitantka powiedziała, że dzieci tak okazują radość:laugh2:
heheh misiek bardzo czesto robi koleczka stopkami nie wiedzialam ze ma to jakies znaczenie.
Pabla Lenka juz od najmlodych miesiecy podrywana i serenady jej spiewaja super;-):tak:
 
ja do tej pory jak jem cos dobrego to ocieram stopa o stope :-p albo paluchami ruszam hehe
Weonika tez kolka robi, albo takiego "konika" ; bbo jak lezy to tupie jak sie cieszy, a jak siedzi to inaczej to wyglada; ale super
w ogole te nasze dzieci sa super :tak::tak::tak:
fajnie poczytac jak sie rozwijaja i cieszyc sie razem z wami :tak::-D
moja na przyklad dzisiaj widziala dziadka 1 raz od 2 tyg; obserwowala go i nie zaczepiala; jak zostala z nim sama to zaczela plakac-nie podchodzil nawet; ale jak przyszla kumpela-najpierw obserwowala-jak tescia,ale potem zaczela sie smiac i gadac i spiewac razem z kolezanka; Wercia jak cos jej sie podoba, np piosenka to sie buja, klaszcze i "spiewa", bosko to wyglada :-)
 
Mam nadzieję że nie zaeszę:zawstydzona/y:ale dzisiaj Kuba spał od 20 do 6.30 z 2 pobudkami (o 1 i o 5.30) jak dla nas to sukces:-p:-)
Pabla dobrze że kupki się unormowały:tak:może za 2 dni pojawi się ząbek tak jak u nas:-)
Kuba jak chce coś dotać to się cały napina i się trzęsie:sorry:mam nadzieję że to normalne bo ostatnio zapomniałam spytać lekarki:sorry::zawstydzona/y:
Muszę to napisać bo tekst mojej znajomej mnie powalił:confused2:spotkała się z moją mamą i pyta jak u Kuby no to mama jej mówi że sam wstaje, przesówa się przy mablach, siada itd, a ona na to co?!prezesówa się przy meblach, to nasz Ksawery (zaznaczam że dziecko ma 5 misięcy) lata w chodziku po całym domu jak opętany!:szok::szok::szok::szok::sorry::confused2::baffled:no rzesz ***** 5 miesięczne dziecko do chodzika?????moja mama nic nie skomentowała bo po co i tak z tą dziewczyną gadam może raz na rok więc nie będzie się wdawała w dyskusję no ale z tego wynika że Kuba powinien sam chodzć do sklepu po pampersy:eek::sorry::-D:-D:-D:-D
 
Kicrym - mama mądra że nie wdała sie w dyskusje...5 mczne dziecko do chodzika:crazy::wściekła/y: to przecież tylko i wyłącznie głupota!!!!!
 
Gratulujemy dzieciaczkom wszystkich postępów, ktorym przyglądamy się smętnie siedząc jak kołek:-p:-p
choć może to przechodzenie na brzuch w końcu zaskutkuje jakimiś ruchami raczkopodobnymi, żebyśmy na rehabilitacji nie trafiły do grupy beznadziejnych przypadków:-)
 
reklama
Kicrym - szkoda biednego dzieciaczka! Myslę, że to się na nim odbije:baffled: Pewnych rzeczy nie da sie przyspieszyć... Nie rozumiem, dlaczego rodzicom tak zależy na przyspieszonym rozwoju:no: Einstein zaczął mówić chyba w wieku 5 lat:-D A czytałam teraz w focusie, ze przywiązywanie wagi do kluczowych dla późnijszego rozwoju pierwszych 3 lat zycia jest bardzo naciągane:angry: I słuchanie Mozarta, oglądanie dzieł van Gogha nie zawsze daje rezultaty(co widać w szkołach:-)). Więc spokojnie, nasze dzieci są super, niezależnie od tego, co i kiedy:tak:!
 
Do góry