reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza - szczepienia, choroby, kontrole

JMM - ja tez mamzawsze takie wrazenie kiedy jestem na wazeniu:tak:oprocz mnie przychodza tam jeszcze dwie Polki ze swoimi coreczkami - jedna jest w wieku Olivki, a druga 1,5 miesiaca starsza
Olivka jest wielkosci tej drugiej:-Doczywiscie zupelnie inaczej wyglada 3 i 4,5 miesieczne dziecko,ale na sama dlugosc sa takie same:tak:
ale dzisiaj sie zdziwilam, bo przeczytalam, ze od 90 centyla mozna mowic o nadwadze:szok:moja mala idzie caly czas 91 centylem i nie wyglada wcale na grubaska:no:mysle, ze przy tej wadze jest tez dosyc dluga, ale u nas tego nie mierza, wiec nie mam mozliwosci stwierdzic
 
reklama
Dziś wizyta u lekarza - Oluś waży 7500 g i oprócz silnej alergii pokarmowej wszystko oki. Nawet na oczka nie musimy robić zabiegu bo antybiotyk działa a posiew wyszedł ok:tak:
Tigger - mi lekarka mówiła, że najważniejsze aby dziecko było centylowo na podobnym poziomie a czy jest to 50 czy 100 to nie robi wiekszej różnicy:tak:Ważne by nie "skakało" po siatce centylowej;-):-DOlek jest na poziomie 70:tak:
JMM - moja Matyśka też miała szmery w sercu i jeździliśmy co pół roku po szpitalach ale juz z tego wyrosła - u Was też będzie dobrze:-):tak::-)
 
Ale się wkurzyłam :wściekła/y: W przyszłym tygodniu powinniśmy iść do kontroli do ortopedy, tak liczyłam na to, że usłyszę, że już wszystko dobrze i możemy sobie odpuścić pieluszkowanie.. A mój mąż umówił nas na 23 lipca, bo wcześniejszych terminów już nie ma :wściekła/y: Nie miał czasu iść w zeszłym tygodniu :wściekła/y: A mówiłam, że ja podejdę, to nie, on załatwi :wściekła/y: Szlag mnie trafi normalnie, aż się gotuję z wściekłości :wściekła/y:
 
malaga rozumiem cię i też bym się denerwowała, bo te słowa lekarza, że wszystko w porządku są jak zbawienie...
 
A mój mąż stwierdził, że najwyżej popieluszkujemy go dłużej :baffled: Ech, szkoda nerwów...


Dziś idziemy do szczepienia. Mam nadzieję, że tak jak przy poprzednich i przy tym nie będzie efektów ubocznych w postaci marudzenia, czy gorączki :tak:
 
A mój mąż stwierdził, że najwyżej popieluszkujemy go dłużej :baffled: Ech, szkoda nerwów...


Dziś idziemy do szczepienia. Mam nadzieję, że tak jak przy poprzednich i przy tym nie będzie efektów ubocznych w postaci marudzenia, czy gorączki :tak:


...Tego Ci zycze...i oczywiscie poprawy humorku;-)moze jak maz go zepsul...to i on naprawi:-):tak:
 
My też byliśmy dzisiaj u pediatry na kontroli wagi i....


...wreszcie córcia zaczęła ładnie przybierać. Prawie 400g w 2 tygodnie. Uff :-)
 
reklama
A mój mąż stwierdził, że najwyżej popieluszkujemy go dłużej :baffled: Ech, szkoda nerwów...


Dziś idziemy do szczepienia. Mam nadzieję, że tak jak przy poprzednich i przy tym nie będzie efektów ubocznych w postaci marudzenia, czy gorączki :tak:
my tez dzisiaj na szczepienie, zobaczymy jak bedzie tym razem - po poprzednim byla goraczka, marudzenia nie bylo, ale za to budzila sie w nocy co 3 godziny na jedzonko:-p
 
Do góry