reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze dolegliwości

No to u mnie zero.... Nic sie nie dzieje.Mialam raptem jeden skurcz jak do tej pory. Mam co prawda 2 tygodnie niecale, ale czuje wewnetrzenie, ze sie przeterminujemy. A wcale mi sie ta opcja nie podoba...
:dry:
Mi też taka opcja sie nie podoba, ale jaki mamy na to wpływ? Liczę na to, że do terminu z OM się rozpakuję, choć jak na razie nic się nie zapowiada. Próbuje męża namówić na pomoc, ale mój panikarz boi się, że zaszkodzi dziecku i całą ciążę pościmy:wściekła/y: Fakt, że staraliśmy sie o dzidziusia kilka lat i dlatego jest taki ostrożny, ale przeciez teraz to juz mu na pewno nic nie zaszkodzi. Ale przetłumacz chłopu!:-D
 
reklama
no to u mnie zero.... Nic sie nie dzieje.mialam raptem jeden skurcz jak do tej pory. Mam co prawda 2 tygodnie niecale, ale czuje wewnetrzenie, ze sie przeterminujemy. A wcale mi sie ta opcja nie podoba...
:dry:
a ja mam juz skurcze od dluzszego czasu ale zawsze mijaja:(i tez mam przeczucie ze moze przenosze:-(choc ta opcja tez mi sie nie podoba....moze kazda z nas ma takie obawy?;-)
 
no to ja sie pochwale - od wczoraj odchodzi mi czop :-) ale skurczy ani widu ani słychu:-(.A dom mam tak wysprzątany że dziś się wzięłam z nudów za pranie pluszaków hehe - szkoda że taki instynkt wicia gniazda nie dopada mnie przed świętami
 
no to ja sie pochwale - od wczoraj odchodzi mi czop :-) ale skurczy ani widu ani słychu:-(.A dom mam tak wysprzątany że dziś się wzięłam z nudów za pranie pluszaków hehe - szkoda że taki instynkt wicia gniazda nie dopada mnie przed świętami

no to super wieści w sumie obyś długo nie musiała czekac na skurcze,po odejściu czopa
 
no mi chyba też zaczął odchodzić...co prawda śluz tylko troche obfitszy niż zazwyczaj ale troche inna konsystencja i kolorek zmienił na taki żółto brązowawy...
 
Piwonia no ja też myślę że to jeszcze parę dni...ale zobaczymy
poza tym tawrdnienie brzucha i ciągle głodna jestem - to główne "dolegliwości" ;)
 
Dziewczyny tak piszecie o tym sprzataniu a ja w przeciwienstwie do was mam na wszystko ogromnego lenia;(((jest mi ciagle goraco i wszystkim szybko sie mecze:(mam nadzieje ze nie tylko ja tak mam;-)
 
reklama
No i ja tez :happy2: wlasnie chcialam sie Was pytac czy ten tzw. czop moze miec brunatny kolor...Juz od paru dni czuje jak ze mnie leci-ze sie tak wyraze a dzisiaj zauwazylam,ze sluz ma inny kolor.Czyli blisko juz,coraz blizej...:-)
 
Do góry