reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dolegliwości

ja miałam dokładniutko tak samo - nogie mi puchły równo:-D
ale ręce - prawą miałam jak bania - a lewa taką prawie zwykłą, az sobie zdjęcie strzeliłam bo nie wierzyłam w to co widze...:-D

teraz tez jestem opuchnieta ale na rękach zeszło

pytałam o to lekarza to powiedział ze to nic groźnego ze dziecko moze sie tak ułożyło i uciska jakoś- no i faktycznie wtedy czułam dzidzie po prawej stronie daleko daleko z boku w kierunku pleców:sorry:
 
reklama
No właśnie, dobre wytłumaczenie.
Ja w dzień klikam jak głupia to w nocy puchną mi łapki.
Rano się budzę i dziwnie mi się zgina, jak kołki jakie...
Ale nogi nie puchną, tylko jak za dużo się przechadzam.
 
Ja codziennie pod wieczór nie czuję stóp i dloni. Są niesamowicie spuchnięte. To plus 17 kg więcej sprawiło, że mój mąż dał mi ksywkę Muminek:szok::szok::szok:
 
Ja od ok. trzech dni mam straszne bóle pleców w pozycji leżącej. Rano lub w nocy mam problem żeby wstać, ale jak już pochodzę chwilkę, jest lepiej.

Czy to może być objaw zbliżającego sie porodu??
 
reklama
hej dziewczyny, mam do Was sprawe wazna, moze Wy mi pomożecie. Ostatnimi dniami zaczynam czuc bol po lewej stronie tulowia a doklanie od lewego jajnika do zeber, czasami jest tak okropny ten bol ze nie moge sie nawet obrocic w ta strone ani sie na niej polozyc:( niewiem co sie dzieje:-( dodam ze jestem w 36 tyg ciązy...
bardzo prosze o odpowiedz bo nieiwiem co sie dzieje a strasznie sie martwie
 
Do góry