reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

Nie wywołujcie wilka z lasu proszę Was:) ;)

mamaktosia- ja miałam dokładnie na odwrót. Nic mi się nie zapisywało na ktg, a bolało jak cholera;) babka mi mówi, no pewnie urodzi Pani za jakieś 3 dni, bo szyjka zgładzona, rozwarcie się zaczyna robić i wód jakoś już mało. Pomyślałam wtedy, że chyba zwariowała, bo ja urodzę dzisiaj w nocy;) I urodziłam:D
Aaaa jeszcze dodam, że ja miałam już skurcze od 24h co 10-15 minut i były coraz to boleśniejsze, a do szpitala pojechałam jak były tak co 8min i miałam wysokie ciśnienie....no i ból jeszcze przed odejściem wód raczej nie do pomylenia z twardnieniem:p

A tak w ogóle to mi lekarz powiedział, że twardnienia to nie skurcze, nie wiem ile w tym prawdy?! :baffled:
 
reklama
Paulette, ale się zszokowałam ;D czytam Twój wpis i sobie myślę (o matko, jakie 3 dni, jakie dzisiaj?!), dopiero potem do mnie dotarło, że opisujesz pierwszy poród :zawstydzona/y::szok:
 
mamaktosia ja też czasem mam tak często twardy brzuch, ze ostatnio myślałam, że już się zaczyna...nos-pa nie pomagała. Skurczy było mnóstwo. Ale po paru godzinach było ok. ..Zależy od dnia. Dziś np miałam może z 2 skurcze jak do tej pory
 
Jej może właśnie tak jest zawsze że w pierwszej ciąży żadziej twardnie ? mi w pierwszej zaczą wcześnie twardnieć bo w 18 tc a do tego miałam skurcze , ale dostałam leki w szpitalu i przeszło :eek: przy wypisie przepisali mi jakieś czopki okropne i fenoterol i izoptin i twardnienia się skończyły tzn pojawiały się co kilka dni po kilka , dopiero przed porodem było ich więcej , ale też nie tyle co teraz i pamiętam że czasem podczas takiego stwardnięcia wypływała siara z sutków .... Teraz druga ciąża i całkiem inna :eek:
 
Ja mam wrażenie że ostatnio ciągle jestem na kacu,ciągle chce mi się pić czy noc czy dzień i nawet już jeść nie tak jak pić chociaż od dwóch dni znowu mam napady głodu i jak nie jem to pije:sorry:
A jeśli chodzi o twardnienie brzucha to ja mam owszem i mi dr powiedział że muszę magnez brać więc biorę ale co z tego jak nadal mam:confused2:
mamaktosia ja biorę fenoterol,izoptin asmag i dalej tak mam a te czopki do odbytnicze tak?na scopolan lub coś takiego?
A właśnie dziewczyny jak wczoraj Kamilowi obcinałam pazurki u nóg on mi nogę oparł o cycki i wy wiecie że potem tam miałam mokre tylko że nie wiem czy coś mi wypłynęło czy miałam takiego schiza:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Basiu - też teraz biorę fenoterol i izoptin a te czopki to kurde nie pamiętam jak się nazywały bo to prawie 6 lat temu było , doodbytnicze i musiałam w takich długich wkładkach chodzić bo taki olej jakby się wydostawał blllle okropne były :wściekła/y:i miałam wrażenie że trochę przeczyszczająco działały brrrrrr....

kaca mam , z cycków jak nie dotykam to się nie leje ;-) .... cudnie miódnie ....a do tego ta rwa .... jedno jest pewne do śmierci będę pamiętała tą ciąże :baffled: dobrze że tylko kilka tygodni zostało ....
 
mamaktosia to chyba te same czopki co mi w szpitalu dawali bo podobnie działali na mnie.Ja mam tez brać w domu te czopki ale nie biorę może to błąd ale jakoś nie czuję się komfortowo jak je mam brać więc olałam je.Z nimi czy bez nie czuję różnicy:baffled:

Mnie znowu ten ból złapał ale taki chwilowy i powiązany z bólem krzyża :confused2:
 
Wiesz co ja też jakiejś ogromnej różnicy nie widziałam bo jak wyszłam ze szpitala to skurcze przeszły ( a to był dopiero 18 tc )wzięłam do końca to opakowanie , wierząc że skurcze nie powrócą . Ale wspominam je okropnie i każdą wizytę w toalecie po ich zastosowaniu :baffled: współczuję bOlu pleców ... mnie ta rwa męczy ...
 
reklama
mamaktosia - mi sie napina kilka razy w ciagu dnia, ale nie za dużo. Za to najczesciej jak prowadze samochod. Ale jak pisze do was na forum też czasem twardnieje :) I wtedy też zaraz czuje pecherz.. No i Mała też kopie czasem w pecherz i to jest bardzo smieszne uczucie :)
 
Do góry