reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

A ja mam wrazenie ze brzuch mi peknie jak sie napina:szok::-pa wczoraj wieczorem nogi mi tak spuchły ze chodzic nie umiałam takie balony miałam ,ale przez noc troche odtechły ...
 
reklama
U mnie skurcze nadal... chyba je musze zaakceptowac i sie przyzwyczaic ;-)
I od rana mam wrazenie ze zaraz mi maly dolem rece wystawi i pomacha, tak sie tam wierci :-D
 
A u mnie przyszła pora na humory, przygnębienie. Dziś od rana ryczę, czuję się zmęczona, bezużyteczna i niepotrzebna. Mam do tego wrażenie, że wszystko w koło tętni życiem a ja jestem z jakiejś innej planety:-( Jest wiele rzeczy, które chciałabym zrobić, ale czuję, że brakuje mi na nie siły. Takiego doła to od początku ciąży nie miałam jeszcze. :baffled:
 
A ja mam wrazenie ze brzuch mi peknie jak sie napina:szok::-pa wczoraj wieczorem nogi mi tak spuchły ze chodzic nie umiałam takie balony miałam ,ale przez noc troche odtechły ...
fasolka ja tak miałam przedwczoraj , spróbuj zimnej kąpieli stóp z poszkiem do pieczenia, mi trochę pomogło.
U mnie skurcze nadal... chyba je musze zaakceptowac i sie przyzwyczaic ;-)
I od rana mam wrazenie ze zaraz mi maly dolem rece wystawi i pomacha, tak sie tam wierci :-D

ja dziś przez całą noc miałam takie skurcze, ło matko zmordowana jestem teraz strasznie, ale trzeba się lotka przyzwyczaić :) łatwiej zniesiemy je podczas porodu...

A u mnie przyszła pora na humory, przygnębienie. Dziś od rana ryczę, czuję się zmęczona, bezużyteczna i niepotrzebna. Mam do tego wrażenie, że wszystko w koło tętni życiem a ja jestem z jakiejś innej planety:-( Jest wiele rzeczy, które chciałabym zrobić, ale czuję, że brakuje mi na nie siły. Takiego doła to od początku ciąży nie miałam jeszcze. :baffled:

ja mam takiego mega doła od kilku dni , wyję prawie na okrągło , do tego oprócz takiego samopoczucia jak ty , ja mam doła "wyglądowego" czuję się gruba , nie ładna , nie pociągająca i mam wrżenie , ze wszyscy patrzą na mnie tak miłosiernie, jak na kalekę , nawet gustownie już ubrać się nie umiem , bo już mi wszystko na mnie pęka.... ehhhhh łączę się z Tobą w bólu.
 
Spuchły mi dziś dłonie- istne ręce drwala :/ i pulsowały! Stopy wyglądowa normalnie, ale czuję jakby były napompowane:/ Strasznie mnie tez bolą jak kawałek się przejdę. Mały wierci się dość boleśnie i nózkami mi gra po żebrach:D Czasem czuję też ukłucia tam na dole jakby faktycznie igłą mnie tam dźgał:/ niezbyt przyjemne uczucie:) I dotarło do mnie że za 2-3 tygodnie mogę już mieć mojego szkraba w mych ramionach:D
 
ja mam takiego mega doła od kilku dni , wyję prawie na okrągło , do tego oprócz takiego samopoczucia jak ty , ja mam doła "wyglądowego" czuję się gruba , nie ładna , nie pociągająca i mam wrżenie , ze wszyscy patrzą na mnie tak miłosiernie, jak na kalekę , nawet gustownie już ubrać się nie umiem , bo już mi wszystko na mnie pęka.... ehhhhh łączę się z Tobą w bólu.

To chyba jakiś kryzys 37 tygodnia :-(
 
ja dzisiaj w nocy myslalam ze bede lazic z bolu po scianach tak mnie bolaly biodra i spojenie lonowe, czy kogos tez az tak boli???
juz sie wynioslam do malej pokoiku na werslake bo jedyna pozycja w jakiej jestem w stanie wytrzymac to lezenie w tej dziurze na srodku wersalki z koldra napakowana grubo miedzy nogami
no i juz mnie dzis kilka razy przeczyscilo, a jak otworze lodowke to od razy mam odruch wymiotny
 
Tygrysku z biodrami i spojeniem ja tez tak mam , spac nei moge bo bola tak biodra ze wstaje w nocy i łaże po domu az mi przejdzie pozniej wracam do lozka i spie do poki zas nei zacznei bolec i tak w kolo Macieja az wkoncu mam dosc i wstaje i bujam sie w fotelu ;/ a spojenie boli ale sporadycznei ale za to tak ze moglabym sciane zjesc z bolu ,nie wiem czy to dlatgeo ze Maly si etam pcha czy coisik innego?
 
a ja mam palce u rak jak serdelki, do tego zaczynaja mnie meczyc skurcze i bole jak na @ po ktorych Maly tak wariuje ze az mi lzy leca. no i za chiny nie moge znalezc dobrej pozycji do spania. i mam wrazenie rozwarcia...
 
reklama
Mnie też biodra bolą..a na dole czasem tak zakuję, ze się skręcam. Mały mamy też nie oszczędza strasznie się wypina i po żebrach daje ile może zwłaszcza upodobał sobie prawe..Dziś w nocy też uspac nie mogłam bo tak się wiercił że aż mnie cały kręgosłup rozbolał i żebra..ja nie wiem ale w dzień to mało co mi dolega poza wypinaniem sie małego, a jak juz sie położe do łóżka to koszmar..coś mi sie wydaje że ten mój syncio bardzo sobie noc upodobał do igraszek. Oby się mu to zmieniło po drugiej stronie brzucha:happy:
 
Do góry