reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

aaaaaa.....dziewczyny, użądliła mnie osa. pierwszy raz w zyciu. jakies 15min temu pod brodą. nawet nie wiem czy jestem uczulona na jad. d wyciagnal od razu ządlo. nie jest mocno zaczerwienione ani opuchniete puki co. przykładam cebule, bo taka rade znalazłam w necie. moze znacie jeszcze jakies inne sposoby. boli tak jakby mnie ktos uszczypnał, tragedii nie ma, ale jak to wpływa na dzidzie?? co mam robic???:szok:
 
reklama
Cebula z tego co wiem jest bardzo dobra, a jak nie puchniesz i nie robi Ci się duszno czy Cie nie dusi to uczulona nie jesteś raczej na pewno, ale w razie czego przyglądaj sie ukąszeniu czy nie idze jakaś ciemna linia bo wtedy to mogłoby być jakies zakażenie, ale to się zdarza bardzo rzadko, tak że nic się nie przejmuj;-) Mam wujka , który jest uczulony, tak, że ona musi w tym okresie specjalne leki ze sobą nosić bo mógłby nie przeżyć dojazdu do szpitala, a z kolei kuzyn jest "lekko" uczulony i u niego właśnie te dusznosci występują. NIe pisze tu tego, żeby Cie nastraszyć broń boże, jedynie pokazać, że uczulona być nie powinnaś;-)
 
Na szczęście wydaje się, że nie jestem uczulona :-D Miejsce (podbródek) nie jest ani spuchnięte, ani zaczerwienione, a ja czuję się normalnie. Jedynie to trochę boli, jakby ktoś mnie uszczypnął. :happy: W przeciwieństwie do mojego psa, którego osa użądliła dosłownie 15min wcześniej. Spuchła mu dolna warga i nie obeszło się baz weta u dwóch zastrzyków :-( Biedactwo... Ufff... dobrze, że wszystko dobrze się skończyło, bo jeszcze mi tego brakowało żebym na weekend się po pogotowiach ciągała... Dzięki za pomoc :happy:
 
brzuchatki od kilku dni leci ze mnie cosik takiego białego ale wodnistego jest tego sporo , co 2godz zmeiniam wkladke i mimo to czasami si ezdarzy z emajtki mi przemokną ,a dzis jak wrocilam z zakupow to mialam tak duuuuzo tego ze hej , co to moze byc?? śluz czy moze byc taki wodnisty czop sluzowy?? bo wody to napewno nie?!
 
maja nie mam pojęcia, może po prostu masz więcej wydzieliny tej co normalnie, tylko więcej, pod koniec ciąży może tak być. A nic cię nie swędzi? Mi tak więcej już od miesiąca wychodzi i mówiłam o tym lekarzowi, ale pytał tylko o kolor i czy nie swędzi, jak jest jasne i nie swędzi to ok.

Mnie zaczęło coś pobolewać jakby jajnik podczas owulacji, tylko z jednej strony, lekko ćmi i przestaje. Już się zaczynam niepokoić, choć to nie są żadne skurcze, ale coś nowego u mnie, a ja jeszcze co najmniej 5 dni muszę wytrzymać, choć tak naprawdę wolałabym do samego terminu:szok: Ja tu panikuję a niektóre z Was już skurcze mają nieregularne :-) Wiedziałam, że tak będzie, jak coś mi strzyknie czy zaboli od razu będę panikować.:eek:
 
nie kochana nic mi nie jest ale leje sie jak z kranu dzis ,moze dlatego ze polazilam :) ale jest jedna dobra wiadomosc ,brzucholek opadł :)))) huuuura moze maly Adas zdecyduje si ewyjsc o czasie a nie po nim :)
 
Co do białej wydzieliny to tez zauważyłam u siebie jej więcej w ostatnich dniach, a na czop mi nie wygląda bo nie ciągnie się...Więc może faktycznie jak pisze Stokrotka - to normalne;-) A dziś chyba pierwszy raz poczułam jakieś częstsze skurcze, ale nie jakieś bolesne.. trochę pospinało i czuje, że przechodzi.
 
anusienka1986 nie martw się będzie dobrze- mnie użądliła pszczółka jak byłam na początku 4 miesiąca i na szczęście bo lekarz przepisał mi fenistil do smarowania- a można nim smarować dopiero po 3 miesiącu ciąży:) Kilka dni miałam spokój ze skórczami, dziś jednak miałam 2 razy skurcze z krzyża (lewa strona) ok 13:30 i o 15:00 potem spokój, brzuszek mi sie spina jednak częściej. No cóż, końcówka ciąży ma to do siebie;) Co do wydzieliny to ja mam żółtą:/ jest jej sporo, ale to nie czop- może jakieś początki??
 
reklama
Też ostatnio zauważyłam zwiększoną ilość wydzieliny i na czop też mi to nie wygląda, czytałam że na końcówce ciąży może się tak dziać:)
Ciężarówka moja też żółtawa,ale tylko na władne:confused: nie swędzi nie piecze i ginek powiedział że ok.
 
Do góry