reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

dotychczas miałam 3 bóle- ale ostatnie były późnym wieczorem więc może sie uspokaja...cały czas licze że to tylko ucisk na nerw- Niech moje maleństwo jeszcze 2 tygodnie odczeka:D
 
reklama

Kasia P a jak wyniki moczu?? masz ok? bo ja własnie teraz tak puchnę nie wiadomo od czego i jutro idę na wizytę...bo w poprzedniej ciaży nie mialam takiego problemu.
.

Do tej pory były ok, ale dziś znów dałam mocz do badania i jutro odbieram wyniki. A wizytę mam we wtorek, z tym że mój lekarz uważa takie rzeczy za normalne pod koniec ciąży, chyba że w wynikach moczu albo krwi coś wyjdzie nie tak.
 
Ciężarówka to mogą być bóle przepowiadające , ja mam takie juz od dwóch tygodni. Ciągnie bardzo i brzuch twardy jak kamień , a jak chce zmienić pozycję , to mam wrażenie , że mi się tam wszystko poobrywa. Podobno dopóki nie ma powyżej 15 takich na dobę , to nie ma się co martwić...

Ja wczoraj i dziś spuchnięta jak balon. Wczoraj wieczorem jak wyprostowałam palce rąk to były białe jakby krew do nich nie dopływała, a o nogach nie wspomnę , od kolan po stopy proste jak belki....
do tego przeżyłam załamkę , zważyłam się :szok: mam + 19kg :szok: załamka
 
Ja na razie 14 kg do przodu. Brzuch twardnieje już coraz częściej i taki krzywy się wtedy robi, z jednej strony płaski, pępek wklęsły, a z drugiej strony wypukły. Nic mi się nie chce, to chyba przez te upały. Siedzę i z nudów umieram:baffled:
 
a ja siedze i czytam różne fora nt. rozpoczynających się porodów- głównie piszą już mamuśki :) Widzę, że faktycznie z bólami można jeszcze długo pochodzić w ciąży. Uspokoiłam się, ale gdyby coś to juz sie tak nie obawiam:D
 
mnie co chwile cos boli, albo ledzwia albo brzuch tak jak na @, wczoraj mnie coś kuło na dole, jakby mi igły wbijali, ale i tak najgorsze przede mna :szok:


Jakie najgorsze?:-) najlepsze bo już wkrótce zobaczysz swoją dzidzię:-) aż Ci zazdroszczę ja jeszcze swoje muszę wyczekać:)

Ja mam 14 kg na plusie co mnie bardzo cieszy bo przy poprzedniej ciąży przytyłam 30:-p
 
reklama
Jak dobrze że jest ten wątek... inaczej umierałabym ze zmartwienia czy to co czuję jest normalne.
W nocy miałam chyba skurcze. Bolesne i częste, nieregularne. A dziś cały czas twardnieje mi brzuch - jest częściej twardy niż miękki. I mam to samo uczucie co Wy, przy zmianie pozycji - jakby mi się miało wszystko poobrywać w środku. Skoro to normalne, to już się nie martwię...
 
Do góry