reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

Do tej pory zdarzyło mi się 2 razy spuchnąć lekko wieczorem... a dzisiaj jestem spuchnięta od rana - dłonie, aż musiałam ściągnąć pierścionek i obrączkę, a stóp nie poznaję i dziwnie się na nich chodzi... skąd takie puchnięcie?
 
reklama
U mnie cyckowy potop. Siedzę toples ze względu na upał, i cieknie mi bokami, aż kanapę zalałam:-D U mnie takie przezroczyste z biały, a jak sama nacisnę to żółte. Ja to dojna jestem, karmię długo, i mogła bym jeszcze ze dwóch wykarmić po sąsiedzku:-D i mam nadzieję, że teraz też tak będzie, bo uwielbiam to robić:-D
 
Do tej pory zdarzyło mi się 2 razy spuchnąć lekko wieczorem... a dzisiaj jestem spuchnięta od rana - dłonie, aż musiałam ściągnąć pierścionek i obrączkę, a stóp nie poznaję i dziwnie się na nich chodzi... skąd takie puchnięcie?

1. Obrzęki w ciąży - skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić - ciąża, ciśnienie, gestoza, nadmiar wody, obrzęki - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl

2. Opuchlizna w ciąży | parenting.pl

3. Obrzęki w ciąży - Specjalista radzi - ForumGinekologiczne.pl – portal wiedzy o ginekologii i położnictwie

4. Opuchlizna w ciąży

Wujek Google odpowie Ci na każde pytanie :cool2: :-p :tak:
 
Ja sporadycznie puchnę i to w niewielkim stopniu na szczęście. Jeśli chodzi o siare to czasem pojawiają się plamki głównie na piżamie:D przeżroczyste lub lekko żółtawe:) ale ostatio spokój z tym. Za to poce sie niemiłosiernie dalej, jest mi za gorąco w stopy, a jak jest mi zagorąco w stopy to czuję się padnięta, zmęczona i wogóle, muszę je zanurzyć w zimniejszej wodzie...
 
musze sie gdzies wyplakac no po prostu musze, od kilku dni straszny rozstroj zaladka, dzis juz sama woda leci, wymiotowac mi sie chce strasznie gdybym tylko umiala...
co tylko zjem to lece, wiadomo gdzie, ale jeszcze wczoraj chcialo mi sie chociaz jesc, dzis mi sie juz nie chce,
troche ustapil mi bol spojenia lonowego, za to teraz mam wrazenie jakby mnie ktos wsadzil do jakiegos pancerza tam na dole takiej ala hustawki i sciskal od dolu od tylu i od przodu ale jest to raczej ciagly bol
wczoraj zaczelo tez leciec mleko
do tego Oliwka z workiem energii
nogi ponizej kolan strasznie opuchniete, w wekend byly mocno sine

i jak sobie pomysle, ze jeszcze m-c do terminu to mi rece opadaja

w dodatku nie mam pojecia zielonego co jest grane z moim rozwarciem ani jak lezy dzidzia, ostatnie badanie dopochwowe mialam 2 m-ce temu a usg ostatnie mialam to polowkowe

jutro jade do gin i nie mam zielonego pojecia jakim cudem dojade, ale wiem ze i tak na pewno nic sie wiecej nie dowiem procz tego, ze mi wypisze kolejne L4, nawet jak bede prosic i sie domagac to i tak wiem, ze sie nic nie dowiem


grupy krwi tez nie mialam badane w tej ciazy... moj gin nawet o tym nie pomyslal, przeciwciala badal mi tylko raz, chociaz mam z m niezgodnosc grup krwi
 
Ostatnia edycja:
a ja mam dzis juz dosc!!! jestem nei wyspana, boli mnie głowa ,biodra że makabra, musze chodzić siku co 2min, spuchnieta jak napompowany balonik , boli mni ebrzuchol , maly siedzi wyyysoko i uciska przepone ze nei moge oddychac , mam mega ochote na muszelki (te ciacha takie ), jakies skurcze mnei zaczynaja łapać i wycieka ze mnie cosik (to jakas wydzielinka chyba ) i wogoloe MAKABRA !!! chce usnac i obudzic si ejutro w lepszym stanei bo zwariuje !!!
 
a ja mam dzis juz dosc!!! jestem nei wyspana, boli mnie głowa ,biodra że makabra, musze chodzić siku co 2min, spuchnieta jak napompowany balonik , boli mni ebrzuchol , maly siedzi wyyysoko i uciska przepone ze nei moge oddychac , mam mega ochote na muszelki (te ciacha takie ), jakies skurcze mnei zaczynaja łapać i wycieka ze mnie cosik (to jakas wydzielinka chyba ) i wogoloe MAKABRA !!! chce usnac i obudzic si ejutro w lepszym stanei bo zwariuje !!!

Biedna widzę że kryzys dzisiaj jakiś jest:( Jakieś spa by się przydalo;-) Ja też mam ochotę zasnąć i obudzić się za jakieś 3 tyg żeby już móc urodzić:))

Tygrysek ja też jeszcze nie przygotowana jestem w dodatku mój m mnie tak wkurza że chyba to zostawię na jego głowie:) Niech wszystko pokupi jak ja już będę w szpitalu wtedy nie będzie miał wyjścia;-)
 
Tygrysek współczuję dzisiejszego samopoczucia!! Ten twój gin jakiś dziwny jest, wogóle sie niczym nie przejmuje?? Masakra współczuję!!!A ja zapomniałam o pewnej rzeczy (właściwie nie skojarzyłam) dopóki nie przypomniała o sobie:/ Dziś w nocy chwycił mnie bardzo bolesny ból krzyża po lewej stronie ale tylko pomyślałam że mały uciska na jakiś nerw- bolało jak cholera!! Ale dziś po południu to samo i co zauważyłam wtedy mam brzuch twardy jak kamień- to chyba już jakieś skurcze przepowiadające- a że mam tyłozgięcie macicy to duże prawdopodobieństwo jest że będzie to poród krzyżowy- Jeśli to był przedsmak tego co mnie czeka to DZIĘKUJĘ BARDZO!!! :/
 
Cięzarówka moze być że to to ;/
Tygrysku tulam ,co do piżamek nei pomogę a łóżeczko może Wam sie uda kupić jakieś nei drogie jak dostaneicie becikowe ! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Beacia ja w poprzedniej ciaży mleko dostałam dopiero w 3 dobie... ale karmiłam siarą... teraz normalnie leci mi z cycków

Axarai a może będziesz sprzedawała mleczko:-D ja też mogę:tak: teraz mam taki potop z cycków, że nie mogę ... normalne mleko mi leci :eek:ale stawiam, że to kwestia tego, że krótki byl okres pomiędzy ostatnim karmieniem a ciażą więc pewnie organizm szaleje:sorry:

Kasia P a jak wyniki moczu?? masz ok? bo ja własnie teraz tak puchnę nie wiadomo od czego i jutro idę na wizytę...bo w poprzedniej ciaży nie mialam takiego problemu.

Tygrysku tutaj piszemy o dolegliwościach... np koszul itd są osobne wątki!

Ciężarówka
możesz mieć bóle krzyżowe... nie należą one niestety do przyjemnych a najgorsze jest to, że nie wykrywa ich KTG :sorry:

Maja dzisiaj taki parszywy dzień... ja nie mam kostek... kolana ledwo widoczne...
 
Do góry