reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

reklama
marta2411 ja tez zero dretwienia,i opuchniec....wiec raczej dziwna nie jestes:-)

a co do lezenia na plecach- to moja lekarka powiedziala ze moge tak lezec,,, ale zebym zawsze chociaz minimalnie sie brzuszkiem na ktoras strone obrucila,,, zeby brzuszek byl aby troszke pod katem... ?
 
Ach zazdroszczę tym co nie puchną, ja ledwo żyję, a dzisiaj ledwo chodzę, nogi - zaraz tam na stopach będę miała rozstępy, pękną, smaruję, płuczę, robię okłady i nic. Dłonie drętwieją też spuchniętę, obrączkę zdjęłam kilka dni temu, bo do tej pory dłonie były ok, ale nogi jakaś katastrofa, nie wiem jak sobie poradzić, jeszcze jakiś czas temu działała pokrzywa a teraz nawet na noc nie schodzi, nic :(

Co do pleców to spię tylko na lewym boku, czasem przewrócę się by się rozprostować to faktycznie na plecach boli a prawego boku unikam też tylko na chwilkę i czuję jakbym przewalala 100 ton

pomarudziałam :rofl2:
 
mi wlasnie puchna bardziej rece tzn palce, stopy mam ok. lewy bok mi szybciej dretwieje, na plecach leze i na prawym ale jak sie przekrecam to czuje jak w brzuchu wszystko na ta przekrecana strone sie przelewa. niezbyt fajne uczucie.
 
mialam sie nie odzywac...
ale mam pytanie do Dziewczyn ktorym cos wycieka z piersi, jaki u Was ma kolor?
Bo mi zaczelo cos wyciekac jakas godzine temu, dosc mocno i w bialym kolorze??
Dla mnie to cos nowego bo w pierwszej ciazy tego nie mialam...
 
mialam sie nie odzywac...
ale mam pytanie do Dziewczyn ktorym cos wycieka z piersi, jaki u Was ma kolor?
Bo mi zaczelo cos wyciekac jakas godzine temu, dosc mocno i w bialym kolorze??
Dla mnie to cos nowego bo w pierwszej ciazy tego nie mialam...

Wedłud mnie to siara i nie ma powodów do obaw:-) Mam bardzo podobny termun do Twojego i też mi zaczyna cieknąć choć kolor to tak całkiem biały nie jest raczej jak mleko wymieszane z wodą:-) Wystarczą wkładki do stanika i nie ma problemu:) no i możemy się cieszyć że raczej brak pokarmu nam nie grozi;-)
 
Siara nie ma nic wspólnego z tym czy będzie pokarm czy go nie będzie...siara może być pokarmu może nie być...
Ja poprzednio nie mialam ani kropelki przed porodem. Dopiero po paru dniach cos ruszyło. Teraz z polowe ciazy mam siare, czasami bezbarwna, czasami biała... ciekawe dopiero po porodzie jak z tym bedzie..
 
reklama
Ja poprzednio w ciąży delikatne wycieki miałam,teraz cisza,troche mnie to martwi ze po planowanym cc nie od razu to mleczko bedzie,ale staram sie byc dobrej mysli ze bede miec jak poprzednio zaciętego ssaka i mleczo szybko sie pojawi
 
Do góry