reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

ja to samo , mimo że ciśnienie w miarę , tom nogi i ręce jak balony. Przy zginaniu to mam wrażenie , że skóra popęka....
 
reklama
jeżeli chodzi o puchnięcie to ja mam do tego stopnia spuchnięte nogi, że nie mam kolan :szok:nie mówiąc już o tym, że nie umiem chodzić a ręce mam jak górnik pracujący 20 lat na kopalni to nie są dłonie tylkio mega wielkie łapy aż mój M się zdziwił
 
a ja zapomniałam Was spytać czy jak sie przekręcacie z boku na bok na łóżku to w momencie leżenia na wznak też Was tak boli? w sensie,że jakby ktoś jakis 100 tonowy kamień położył na brzuchu,że nijak nie idzie się ruszyć :szok: a ja tak marzę o pozycji leżącej na wznak bo boki to już mi bokami i biodrami wychodzą :wściekła/y:, ale nie da się w ogóle oddychać i ciężko jest masakrycznie :no:
 
Stokrotka na wznak nie powinno się leżeć, cały ciężar leży na żyle głównej tętniczej, i może tobie zrobić się słabo, jak i dzidzi, bo tą żyłą doprowadzana jest też krew i tlen do macicy.
Ja to miała bym ochotę na brzuchu pospać........................
 
z tym leżeniem na boku to ja podkładam poduszkę pod brzuch i jest trochę lepiej w sensie nie boli bok tak mocno przy przewracaniu sie na drugi, ja od tygodnia nie nosze obrączki :-( a ręce i tak puchną i drętwieją ale pewnie jest to tak jak mi gin powiedział ze dzidzia duża miejsca mało i krew nie pływa jak trzeba stąd drętwienia ..
 
reklama
Do góry