reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości i samopoczucie

Dziewczyny też Was tak boli spojenie łonowe rano po wstaniu z łóżka??? Lekarz mówił mi, że będzie dokuczać, ale nie wiedziałam, że aż tak :szok: Normalnie chodzić nie mogę :eek:

mnie dokucza ten ból już dawno, nie tylko po wstaniu, są dni , że cały dzień chodze "po ścianach", ale to zupełnie normalne i niema się co martwić ;)
 
reklama
Hej dziewczyny. Emilka87 dzięki za info, uspokoiłaś mnie:) Alebur, Stokrotka.af dziękuję za rady:) Gocha84 witaj! Jesteśmy w podobnym terminie ciąży- jak miło:)
 
dziewczyny na bardzo bolące piersi polecam krem perfecta mama do piersi ! reeeewelacja !!! ja wczoraj i dzis myslalam ze wyjde z siebie z bolu wczoraj liscie kapuchy przykladalam a dzis kupilam ten krem i poprostu rewelka przeszlo!!!:)
 
No i chyba mnie dopadło puchnięcie - palce u rąk czuje spuchnięte i normalnie bolą przy zginaniu w nocy to mnie budzi drętwienie dłoni :crazy: no i coś gorszego wczoraj wieczorem zauważyłam wychodzące żyły pod kolanem :szok: a żylaki to u mnie rodzinne :-(
Jutro doktorek - poskarżę mu sie :sad:
 
Hej dziewczyny. Emilka87 dzięki za info, uspokoiłaś mnie:) Alebur, Stokrotka.af dziękuję za rady:) Gocha84 witaj! Jesteśmy w podobnym terminie ciąży- jak miło:)

Wyprzedasz mnie o jakieś 5 dni więc Ci troszkę zazdroszczę ale ze względu na planowane cc można powiedzieć że jesteśmy na równi:p

mnie tam dłonie puchną już od dawna dlatego obraczkę noszę na łąńcuszku na szyji
a nogi tylko na upały


Oj wiem coś o tych dłoniach:) stopy też mi puchną tylko przy wysokich temperaturach:dry: i wtedy jak na siebie patrzę to wyglądam jak shrek:blink:

W nozy coś mnie bolał brzuch jak na @ i trochę kręgosłup ale po jakiś 3 godz przeszło więc panikować nie będę choć nie mogę doprowadzić do prawdziwych skurczy bo mam zabronione:) Tylko jak rozróżnić te prawdziwe od tych co tylko straszą?:baffled:
 
reklama
Do góry